ГоловнаОстанні новини14 Червня, 2018р.
 Версія для друку

Рятувальники з охорони Рівненської АЕС відпрацювали ліквідацію надзвичайної ситуації на АЗС транспортного цеху (ФОТО)

Опубліковано: 14.06.2018, 15:32

14 червня рятувальники ДПРЗ-2 ГУ ДСНС України у Рівненській області провели вивчення району виїзду з відпрацюванням ввідної по ліквідації надзвичайної ситуації, яка виникла на АЗС дільниці механізмів та автокранів транспортного цеху ВП Рівненська АЕС. За легендою заходу, на території автозаправної станції дільниці механізмів та автокранів внаслідок розгерметизації паливного баку стався витік пального з автогрейдера, який стояв поблизу АЗС.  У результаті спалаху виникло загорання дизельного палива на відкритій території.

По прибуттю, рятувальники ДПРЗ-2 організували розвідку,  провели евакуацію персоналу АЗС, здійснили розстановку сил і засобів передбачених для ліквідації такого роду надзвичайних подій та провели оперативне  розгортання з прокладенням магістральних ліній. Для гасіння розлитого дизпалива  було використано ГПС-600. Також для захисту баків з паливом та колонок з дизпаливом було подано водяні стволи. Паралельно з гасінням пожежі працівниками транспортного цеху проводилась евакуація транспортних засобів, які знаходились поблизу АЗС. Всього на відпрацюванні ввідної були задіяні 5 одиниць пожежної та спеціальної техні­ки та 26 чоловік особового складу. Завдяки співпраці КГП з адміністрацією об`єкту, чітким та злагодженим діям особового складу підрозділів пожежу вдалося ліквідувати в найкоротші терміни та мінімізувати збитки від неї.

Після відпрацювання ввідної було підбито підсумки навчань на яких обговорювались моменти необхідні для доопрацювання в ході проведених тактичних дій.

Головною метою таких навчань є перевірка готовності підрозділів 2-го державного  пожежно-рятувального загону ДСНС України у Рівненській області, а також чергового персоналу транспортного цеху ВП «Рівненська АЕС» до виконання дій за призначенням у разі загрози та виникнення пожежі на автотранспортному підприємстві.

IMG_1069.jpgIMG_1075.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG_1076.jpgIMG_1081.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG_1086.jpgIMG_1095.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG_1100.jpg

Головне управління ДСНС України у Рівненській області

 


   
Останні новини
17 Січня18:42 До свята Водохреща рівненські рятувальники нагадують правила поведінки під час купання в ополонці
17 Січня17:33 Костопільські рятувальники підбили підсумки службової діяльності (ФОТО)
17 Січня16:36 Рятувальники спільно із представниками засобів масової інформації застерегли краян напередодні Водохреща (ФОТО)
17 Січня15:29 Демидівський район: рятувальники продовжують проводити профілактичні рейди у житлових секторах (ФОТО)
17 Січня15:24 У Сарнах відбулася нарада по підведенню підсумків службової діяльності 5-го державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Рівненській області за 2018 рік (ФОТО)
17 Січня15:12 Дубенський район: рятувальники провели пожежно-профілактичне відпрацювання (ФОТО)
17 Січня12:11 В аварійно-рятувальному загоні спеціального призначення відбулася нарада по підсумкам оперативно-службової діяльності за 2018 рік (ФОТО)
16 Січня16:56 Гоща: рятувальники провели відпрацювання документів оперативного реагування культових закладів Гощанського району (ФОТО)
16 Січня16:51 Зарічне: рятувальники провели роз’яснювальну та агітаційну роботу з місцевими жителями (ФОТО)
16 Січня15:52 Рятувальники Рівненщини навчають населення області правил пожежної безпеки у побуті (ФОТО)
16 Січня15:33 Рятувальники підбили підсумки діяльності Рівненського міськрайонного управління ГУ ДСНС за 2018 рік (ФОТО)
16 Січня15:32 Рокитне: працівника який присвятив частину свого життя пожежній службі нагородили цінним подарунком (ФОТО)
16 Січня14:40 Корець: рятувальники провели лекцію та практичні заняття з працівниками Вищого професійного училища (ФОТО)
16 Січня13:07 Сьогодні до рівненських рятувальників завітали маленькі щедрівники з дитячого садочка (ФОТО)
15 Січня17:11 Здолбунівські рятувальники провели пожежно-профілактичні навчання населення щодо дотримання вимог пожежної безпеки у побуті (ФОТО)
Останні новини