ГоловнаОстанні новини7 Липня, 2018р.
 Версія для друку

Жіноче обличчя Служби порятунку: історія Юлії Малащенко - справжньої професіоналки у сфері цивільного захисту з Миколаївщини

Опубліковано: 07.07.2018, 08:49

Заступниця начальника управління – начальниця Відділу планування заходів цивільного захисту Управління організації заходів цивільного захисту Юлія Малащенко — єдина працююча в Головному правлінні ДСНС України у Миколаївській області жінка, яка досягла звання полковника служби цивільного захисту.

За плечима у неї 22 роки служби, спочатку в пожежній охороні, потім в МНС та ДСНС України. А розпочалось усе після закінчення Українського державного морського технічного університету у м. Миколаєві. І коли перед Юлею постав вибір місця роботи — рішення її було виваженим і вже давно визначеним. З професією пожежного жінка була знайома з дитинства, адже у цій структурі працював її дідусь Данило Семенович Швець, який свого часу очолював пожежну охорону Миколаївщини. Тож, твердий і цілеспрямований характер, а головне любов дідуся до своєї професії, яку пані Юлія бачила з дитинства – і вплинули на доленосний вибір професійної стежки.

Розпочавши кар’єру у 1996 році з посади молодшого інспектора в пожежній частині Заводського району Миколаєва, талановиту дівчину помітили і запросили в Апарат управління. Вона першою опанувала комп’ютерні програми обліку пожеж, була наполегливою та уважною в роботі, що в свою чергу сприяло просуванню по службі. Обіймаючи різні посади, Юлію завжди відрізняло вміння вирішити усі розпочаті справи в найкоротший термін і знайти для цього максимально ефективний шлях.

З 2013 року Юлія Малащенко перебуває на керівній посаді заступниці начальника управління – начальниці Відділу планування заходів цивільного захисту Управління організації заходів цивільного захисту. В сфері цивільного захисту їй немає рівних. Детальний аналіз, планування, навчання і тренування у ввіреній сфері — це далеко не всі напрямки діяльності, які покладені на Управління і якими безпосередньо вона і займається.

В колективі Юлія користується заслуженою повагою, як у ветеранів служби, так і у молодих спеціалістів, а все завдяки досвіду та високому професіоналізму.

1.JPG


   
Останні новини
17 Січня18:42 До свята Водохреща рівненські рятувальники нагадують правила поведінки під час купання в ополонці
17 Січня17:33 Костопільські рятувальники підбили підсумки службової діяльності (ФОТО)
17 Січня16:36 Рятувальники спільно із представниками засобів масової інформації застерегли краян напередодні Водохреща (ФОТО)
17 Січня15:29 Демидівський район: рятувальники продовжують проводити профілактичні рейди у житлових секторах (ФОТО)
17 Січня15:24 У Сарнах відбулася нарада по підведенню підсумків службової діяльності 5-го державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Рівненській області за 2018 рік (ФОТО)
17 Січня15:12 Дубенський район: рятувальники провели пожежно-профілактичне відпрацювання (ФОТО)
17 Січня12:11 В аварійно-рятувальному загоні спеціального призначення відбулася нарада по підсумкам оперативно-службової діяльності за 2018 рік (ФОТО)
16 Січня16:56 Гоща: рятувальники провели відпрацювання документів оперативного реагування культових закладів Гощанського району (ФОТО)
16 Січня16:51 Зарічне: рятувальники провели роз’яснювальну та агітаційну роботу з місцевими жителями (ФОТО)
16 Січня15:52 Рятувальники Рівненщини навчають населення області правил пожежної безпеки у побуті (ФОТО)
16 Січня15:33 Рятувальники підбили підсумки діяльності Рівненського міськрайонного управління ГУ ДСНС за 2018 рік (ФОТО)
16 Січня15:32 Рокитне: працівника який присвятив частину свого життя пожежній службі нагородили цінним подарунком (ФОТО)
16 Січня14:40 Корець: рятувальники провели лекцію та практичні заняття з працівниками Вищого професійного училища (ФОТО)
16 Січня13:07 Сьогодні до рівненських рятувальників завітали маленькі щедрівники з дитячого садочка (ФОТО)
15 Січня17:11 Здолбунівські рятувальники провели пожежно-профілактичні навчання населення щодо дотримання вимог пожежної безпеки у побуті (ФОТО)
Останні новини