ГоловнаОстанні новини22 Липня, 2018р.
 Версія для друку

Учасниці Міс Здолбунів-2018 завітали в гості до рятувальників, щоб продемонструвати свої вміння та знання з правил безпечної життєдіяльності (ВІДЕОРОЛИК)

Опубліковано: 22.07.2018, 14:19

Краса по-рівненські!!!
Про красу українок відомо у всьому світі. Але чи достатньо тільки зовнішніх даних для титулу Королеви? Юні красуні зі Здолбунівщини так не вважають, тому і завітали в гості до рятувальників, щоб продемонструвати свої вміння та знання з правил безпечної життєдіяльності. Адже сучасна, молода дівчина повинна мати не лише чудовий вигляд, бути ерудованою, ай вміти не розгубитися та правильно діяти у будь якій нестандартній життєвій ситуації. А як це було пропонуємо переглянути у коротенькому відеоролику. 

 
 
 
 •  
   
  Андрій Панасюк
 •  
  Ангеліна Гурмак
 •  
  Taras Blashchuk
 •  
  5год
  Марія Леськів
 •  
  Yuriolga Ovramenko
 •  
  Альона Котнюк
 •  
  12год
  Таня Антонюк
 •  
  1год
  Марина Христюк
ГУРТОВІ РОЗМОВИ
 •  
  Наталія, Wladimir, ксюша, 47 іншими
БІЛЬШЕ КОНТАКТІВ (4)
 • Краса по-рівненські!!!
  Про красу українок відомо у всьому світі. Але чи достатньо тільки зовнішніх даних для титулу Королеви? Юні красуні зі Здолбунівщини так не вважають, тому і завітали в гості до рятувальників, щоб продемонструвати свої вміння та знання з правил безпечної життєдіяльності. Адже сучасна, молода дівчина повинна мати не лише чудовий вигляд, бути ерудованою, ай вміти не розгубитися та правильно діяти у будь якій нестандартній життєвій ситуації. А як це було пропонуємо переглянути у коро

   
Останні новини
17 Січня18:42 До свята Водохреща рівненські рятувальники нагадують правила поведінки під час купання в ополонці
17 Січня17:33 Костопільські рятувальники підбили підсумки службової діяльності (ФОТО)
17 Січня16:36 Рятувальники спільно із представниками засобів масової інформації застерегли краян напередодні Водохреща (ФОТО)
17 Січня15:29 Демидівський район: рятувальники продовжують проводити профілактичні рейди у житлових секторах (ФОТО)
17 Січня15:24 У Сарнах відбулася нарада по підведенню підсумків службової діяльності 5-го державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Рівненській області за 2018 рік (ФОТО)
17 Січня15:12 Дубенський район: рятувальники провели пожежно-профілактичне відпрацювання (ФОТО)
17 Січня12:11 В аварійно-рятувальному загоні спеціального призначення відбулася нарада по підсумкам оперативно-службової діяльності за 2018 рік (ФОТО)
16 Січня16:56 Гоща: рятувальники провели відпрацювання документів оперативного реагування культових закладів Гощанського району (ФОТО)
16 Січня16:51 Зарічне: рятувальники провели роз’яснювальну та агітаційну роботу з місцевими жителями (ФОТО)
16 Січня15:52 Рятувальники Рівненщини навчають населення області правил пожежної безпеки у побуті (ФОТО)
16 Січня15:33 Рятувальники підбили підсумки діяльності Рівненського міськрайонного управління ГУ ДСНС за 2018 рік (ФОТО)
16 Січня15:32 Рокитне: працівника який присвятив частину свого життя пожежній службі нагородили цінним подарунком (ФОТО)
16 Січня14:40 Корець: рятувальники провели лекцію та практичні заняття з працівниками Вищого професійного училища (ФОТО)
16 Січня13:07 Сьогодні до рівненських рятувальників завітали маленькі щедрівники з дитячого садочка (ФОТО)
15 Січня17:11 Здолбунівські рятувальники провели пожежно-профілактичні навчання населення щодо дотримання вимог пожежної безпеки у побуті (ФОТО)
Останні новини