clock
28.12.2021 14:56
В Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області відбулась нарада щодо основних питань за 2021 рік
28 грудня 2021 року з персоналом Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області відбулась нарада щодо основних питань Центру за 2021 рік.
clock
16.12.2021 12:21
З керівниками підпорядкованих підрозділів області проведено навчально-методичний збір
16 грудня 2021 року з начальниками районних управлінь, ДПРЗ, АРЗ СП та їх заступниками області проведено навчально-методичний збір щодо вивчення керівних документів та покращення стану ведення службової документації.
clock
10.12.2021 08:16
У Головному управлінні Національної поліції області відбувся круглий стіл
Сьогодні, 09 грудня 2021 року з уповноваженими підрозділами (уповноваженими особами) з питань запобігання та виявлення корупції органів влади області в приміщенні адміністративної будівлі ГУ НП в Рівненській області відбувся круглий стіл.
clock
07.10.2021 14:25
Рятувальники Рівненщини підбили підсумки службової діяльності за 9 місяців 2021 року
27 жовтня 2021 року відбулася нарада з підбиття підсумків службової діяльності підрозділів Головного управління за 9 місяців поточного року під керівництвом начальника Головного управління генерал-майора служби цивільного захисту Сергія Крука.
clock
27.09.2021 08:42
У Головному управлінні ДСНС України у Рівненській області пройшла нарада з інспекторським складом щодо дотримання вимог антикорупційного законодавства
27 вересня 2021 року з інспекторським складом апарату Головного управління та Рівненського районного управління проведено навчально-методичний збір щодо організації роботи, дотримання законності під час проведення перевірок та вимог антикорупційного законодавства.
clock
06.09.2021 07:40
З посадовими особами Рівненської області, які здійснюють функції державного нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки проведено нараду щодо недопущення корупційних злочинів під час проходження служби цивільного захисту
01 вересня за ініціативи співробітників сектору з питань запобігання та виявлення корупції у світлиці 1-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Рівне відбулася нарада з посадовими особами, які здійснюють функції державного нагляду (контролю) у сфері пожежної та техногенної безпеки в містах та районах області.
clock
29.07.2021 14:39
З керівниками підпорядкованих підрозділів області проведено навчально-методичний збір
З метою недопущення корупції в підрозділах підпорядкованих Головному управлінню, начальник сектору з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДСНС України у Рівненській області Дмитро Оксенюк довів керівникам інформацію про корупційні злочини в системі ДСНС України за І півріччя 2021 року та наголосив стосовно заборони отримання неправомірної вигоди, обмежень щодо використання свого службового становища і недопущення порушення службової дисципліни.
clock
26.07.2021 07:40
З курсантами ЛДУ БЖД, що будуть проходити практику у підрозділах Рівненщини провели вступний інструктаж
23 липня 2021 року співробітниками сектору з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДСНС України у Рівненській області проведено профілактичну бесіду з 13-ма курсантами третього курсу Львівського державного університету безпеки життєдіяльності з питань, що стосуються службової дисципліни та дотримання етичної поведінки під час проходження практики.
clock
14.06.2021 11:01
Рівненським випускникам закладів вищої освіти системи ДСНС України доведено основні положення Закону України «Про запобігання корупції»
Сьогодні, 14 червня з 16-ма молодими випускниками-лейтенантами Львівського державного університету безпеки життєдіяльності та 2-ма випускниками Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України співробітниками сектору з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління проведено роз’яснювальну нараду на якій доведено основні вимоги та положення Закону України «Про запобігання корупції».
clock
01.03.2021 13:01
З рівненськими випускниками закладів системи ДСНС України доведено основні положення Закону України «Про запобігання корупції»
Сьогодні, 01 березня, з трьома молодими випускниками-лейтенантами Львівського державного університету безпеки життєдіяльності та чотирма випускниками-прапорщиками Вінницького вищого професійного училища співробітники сектору з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління провели роз’яснювальну нараду на якій були доведено основні вимоги та положення Закону України «Про запобігання корупції».
clock
16.02.2021 12:00
Для рівненських рятувальників провели відеоселекторну нараду по застосуванню Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю
16 лютого з керівниками пожежно-рятувальних підрозділів Рівненщини та відповідальними по роботі щодо запобігання можливим фактам злочинних дій та корупції в підрозділах Головного управління було проведено семінар у режимі відеоконференцзв’язку щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» у розділі фінансового контролю.
clock
02.12.2020 13:03
Рятувальники Рівненщини підбили підсумки службової діяльності за 11 місяців 2020 року!
02 грудня відбулася відеоселекторна нарада з підбиття підсумків службової діяльності підрозділів Головного управління ДСНС у Рівненській області за 11 місяців поточного року під керівництвом начальника Головного управління генерал-майора служби цивільного захисту Сергія Крука.