ГоловнаДІЯЛЬНІСТЬЗапобігання корупціїПовідом про корупціюАнтикорупційна програма Головного управління
 Версія для друку

Відповідно до статті 19 Закону України “Про запобігання корупції” комісією з оцінки корупційних ризиків, визначення пріоритетів, координації та моніторингу виконання Антикорупційної програми Головного управління ДСНС України у Рівненській області на 2020 - 2022 роки спільно з Сектором з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДСНС України у Рівненській області області розроблено проєкт Антикорупційної програми Головного управління ДСНС України у Рівненській області на 2020 - 2022 роки».

Проєкт Антикорупційної програми Головного управління ДСНС України у Рівненській області на 2020 - 2022 роки

додаток 1

додаток 2

додаток 3

додаток 4

додаток 5

З метою врахування громадської думки та підвищення якості підготовки антикорупційних нормативно-правових актів, у Головного управління ДСНС України у Рівненській області розпочато публічне обговорення проєкту Антикорупційної програми Головного управління ДСНС України у Рівненській області на 2020 - 2022 роки.

Запрошуємо взяти участь у обговоренні представників громадськості та експертів, які володіють як теоретичними, так і практичними знаннями про особливості роботи Головного управління ДСНС України у Рівненській області та мають досвід роботи в сфері запобігання корупції, а також окремих громадян.

Пропозиції та зауваження до проєкту Антикорупційної програми Головного управління ДСНС України у Рівненській області на 2020 - 2022 роки можна надати до 06.03.2020 року письмово, на адресу ГУ ДСНС України у Рівненській області (м. Рівне, вул. Гетьмана Полуботка 37) чи за допомогою електронної пошти на адресу: [email protected]

Контактна особа: Оксенюк Дмитро Валентинович, начальник сектору з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДСНС України у Рівненській області, тел.:(0362) 69-55-44.

 

Наказ про затвердження Антикорупційної програми Головного управління ДСНС України у Рівненській області на 2020-2022 роки

Антикорупційна програма Головного управління ДСНС України у Рівненській області на 2020-2022 роки

Додаток 1

Додаток 2

Звіт з оцінки корупційних ризиків

Додаток до звіту 1

Додаток до звіту 2

Звіт про публічне обговорення

Звіт про результати обговорення

 

    Твіт