ГоловнаАнтикорупційні новини
Знайдено: 23

Антикорупційні новини

30 Вересня16:11 З співробітниками Головного управління, які будуть обиратись на місцевих виборах України 2020 проведено семінар
30 вересня на базі аварійно-рятувальної частини аварійно-рятувального загону спеціального призначення зі співробітниками апарату та підпорядкованих підрозділів Головного управління, які будуть обиратись на місцевих виборах України 2020, проведено семінар на якому до них були доведені вимоги статті 40 Закону України «Про запобігання корупції», а також інші обмеження та заборони встановлені законодавством України та нормативно-правовими актами ДСНС України щодо участі у виборах.
14 Липня15:29 З особовим складом підпорядкованих підрозділів Головного управління проведено заняття
14 липня начальником сектору з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління Дмитром Оксенюком було проведено заняття з особовим складом підпорядкованих підрозділів Головного управління з приводу запобігання корупційних проявів у службовій діяльності.
17 Грудня15:40 З рівненськими рятувальниками проведено навчальний семінар щодо недопущення вчинення корупційних правопорушень за участю представника ДСНС України
17 грудня на базі аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС з офіцерама Рівненського гарнізону проведено навчальний семінар за участі заступника начальника відділу власної безпеки та протидії корупції ДСНС України Коповським Віталієм. Основною метою семінару було недопущення вчинення корупційних правопорушень та підвищення рівня знань у сфері фінансового контролю. З присутніми було обговорено проблемні питання, що виникають під час заповнення електронних декларацій та внесення змін до Закону України "Про запобігання корупції", які вводяться в дію з 01.01.2020 року.
12 Грудня16:02 Проведено семінар-нараду з посадовими особами, які здійснюють функції державного нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки
12 грудня у 2-ій державній пожежно-рятувальній частині м. Рівне відбулася семінар-нарада з посадовими особами, які здійснюють функції державного нагляду (контролю) у сфері пожежної та техногенної безпеки в містах та районах області.
22 Жовтня10:26 З керівниками державних пожежно-рятувальних частин Головного управління було проведено заняття!
21 жовтня в світлиці 1-ої державної пожежно-рятувальної частини було проведено заняття з начальниками підпорядкованих підрозділів Головного управління Держслужби з надзвичайних ситуацій області.
5 Вересня15:21 Начальником сектору з питань запобігання корупції обласного управління ДСНС проведено семінар-заняття із старшими водіями та відповідальними за вихід транспортних засобів
03 та 05 вересня на базі ДПРЧ-5 ДПРЗ-4 Головного управління ДСНС України у Рівненській області та ДПРЧ-8 ДПРЗ-5 Головного управління ДСНС України у Рівненській області з метою запобігання можливих фактів корупції старшими водіями під час виконання своїх службових обов’язків, Дмитром Оксенюком та начальником відділу психологічного забезпечення Євгенієм Білотілом було проведено заняття, на яких розглядалися наступні теми:
4 Вересня15:24 З посадовими особами, які здійснюють функції державного нагляду у сфері техногенної та пожежної безпеки в містах та районах Рівненщини проведено нараду на базі одного з найбільших підприємств області
04 вересня на території ТОВ «Українські Лісопильні», що у місті Костопіль відбулася нарада з посадовими особами, які здійснюють функції державного нагляду у сфері техногенної та пожежної безпеки в містах та районах області.
8 Серпня15:01 З молодими лейтенантами Служби порятунку Рівненщини, які нещодавно приступили до виконання службових обов’язків після закінчення вищих навчальних закладів системи цивільного захисту проведено роз’яснення щодо окремих аспектів антикорупційного законодавства (ФОТО)
06 серпня з молодими лейтенантами Служби порятунку Рівненщини, які нещодавно приступили до виконання службових обов’язків після закінчення вищих навчальних закладів системи Державної служби України з надзвичайних ситуацій, розпочато навчально-тренувальний збір, який триватиме два дня.
1 Липня15:53 Проведено заняття з курсантами вищих навчальних закладів системи ДСНС про дотримання вимог чинного законодавства під час проходження стажування в підрозділах Служби порятунку Рівненщини (ФОТО)
01 липня п'ятнадцять курсантів та двоє студентів вищих навчальних закладів системи ДСНС розпочали стажування в підрозділах Головного управління ДСНС у Рівненській області.
17 Травня13:16 Проведено семінар-нараду з посадовими особами, які здійснюють функції державного нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки в містах та районах області
17 травня у 3-ій державній пожежно-рятувальній частині м. Рівне відбулася семінар-нарада з посадовими особами, які здійснюють функції державного нагляду (контролю) у сфері пожежної та техногенної безпеки
3 Травня09:33 З керівниками державних пожежно-рятувальних частин та старшими служб апарату Головного управління було проведено нараду! (ФОТО)
3 травня в світлиці 1-ої державної пожежно-рятувальної частини було проведено нараду з офіцерами Головного управління Держслужби з надзвичайних ситуацій області. В рамках наради обговорили ряд важливих питань, а саме: готовність особового складу рятувальників та спецтехніки до реагування на можливі надзвичайні події, що характерні весняно-літньому періоду, неухильному дотриманню вимог антикорупційного законодавства, зміцнення дисципліни та кадрового забезпечення.

    Твіт