ГоловнаФото27 Листопада, 2019р.
 Версія для друку

На Рівненщині готуються до масштабних міжнародних навчань RESCUE DAYS UKRAINE-2020

Опубліковано: 27.11.2019, 17:28

Понад 250 рятувальників із України, Польщі та інших країн візьмуть участь у других міжнародних змаганнях RESCUE DAYS UKRAINE-2020. Масштабні тренування розпочнуться 17 вересня – у День рятувальника та пройдуть на базі тренувального полігону аварійно-рятувального загону спецпризначення Головного управління ДСНС Рівненщини, що у селі Городище.

Україна вже вдруге прийматиме у себе навчання такого високого рівня, перші відбулися на Рівненщині у червні цього року. У змаганнях брали участь більше 150 рятувальників з усіх регіонів країни, а також представники Німеччини, Польщі, Австрії та Франції.

Щоб скоординувати усі дії та плани, до Рівного прибули менеджер з міжнародних продажів Weber-Hydraulik GmbH у Німеччині Томас Фолькель, керівник представництва Weber Rescue Systems у Республіці Польща Рафаль Менчинські, представники Weber Rescue Systems в Україні та ДСНС України.

Учасники робочої групи зустрілися із керівництвом ОДА та ГУ ДСНС області, оглянули територію тренувального полігону та визначили необхідну кількість навчальних локацій, де проходитимуть практичні відпрацювання та читатимуться теоретичні лекції.

«Змагання Rescue Days Ukraine, що вперше відбулися на Рівненщині цьогоріч, довели, що область готова до заходів такого рівня. У 2020 році навчання будуть ще потужніші, адже очікуємо вдвічі більше учасників. Тому наші дії мають бути чітко скоординовані», - відзначив перший заступник голови ОДА Сергій Подолін під час спілкування із представниками іноземних компаній.

Він наголосив, що область має чітку мету – зробити Рівне регіональним центром базування підрозділу авіації ДСНС, тому змагання такого рівня ще один крок до цього.

Головна мета змагань – набуття українськими рятувальниками практичного та теоретичного досвіду при ліквідації наслідків найрізноманітніших ДТП за допомогою найсучаснішого обладнання.

Довідка

На регулярній основі навчання під патронатом фірми-виробника обладнання для рятувальників Weber-Hydraulik GmbH почали проводити у Німеччині 8 років тому, коли організатори Райнер Штубер та Бернард Обеймайр запросили рятувальників з усього світу опанувати сучасні методи порятунку із використанням відповідного обладнання, вивчити конструкції найновіших автомобілів та загалом обмінятися практичним досвідом з колегами з інших країн. В середньому, у навчаннях WEBER RESCUE DAYS щороку беруть участь рятувальники з 20-ти країн світу.

Як стверджують організатори, таке практичне поширення набутого досвіду дуже ефективне і, як пересвідчилися самі рятувальники, надає змогу застосовувати у повсякденній роботі найновіші методики рятування.   
Фото
5 Грудня19:47 Рятувальники Рівненщини долучилися до проведення Західноукраїнського форуму "Розвиток та безпека місцевих доріг"
27 Листопада17:28 На Рівненщині готуються до масштабних міжнародних навчань RESCUE DAYS UKRAINE-2020
25 Листопада08:39 Рятувальники Рівненщини долучилися до Всеукраїнської акції "Запали свічку пам'яті"
21 Листопада10:43 Керівництво Головного управління ДСНС України у Рівненській області взяло участь у нараді з керівниками обласного управління Нацполіції, райдержадміністрацій та ОТГ, що відбувалося в Рівненській обласній державній адміністрації під головуванням губернатора
21 Листопада10:42 Рівненські рятувальники взяли участь у заходах присвячених Дню Гідності та Свободи
19 Листопада16:35 У Головному управлінні ДСНС України у Рівненській області відбулася робоча зустріч з питань інтеграції ґендерного підходу в системі органів МВС
15 Листопада15:12 Розширене виїзне засідання служб цивільного захисту Рівненщини щодо готовності реагувати на можливі ризики погіршення погодніх умов
13 Листопада11:35 З офіцерами Рівненського гарнізону Держслужби з надзвичайних ситуацій проведено виїзну нараду до Рокитнівського району за підсумками службої діяльності за 10 місяців 2019 року
21 Жовтня16:45 З керівниками пожежно-рятувальних підрозділів Рівненського гарнізону ДСНС проведено навчально-методичний збір у якому взяв участь представник ДСНС України
21 Жовтня12:43 Співробітники Служби порятунку Рівненщини отримали подяки від Національної скаутської організації України
15 Жовтня17:20 В обласному центрі відбулося урочисте підбиття підсумків ініціативи «Вдосконалення системи цивільного захисту в об’єднаних громадах України»
26 Вересня17:30 Змагання серед ланок газодимозахисної служби
23 Вересня13:00 Рівненська команда Рівне 112 посіла почесне ІІІ-тє загальнокомандне місце на Міжнародних змаганнях "Найсильніший пожежний-рятувальник. Київ-2019".
18 Вересня16:50 Відзначення Дня Рятівника у підрозділах Рівненського гарнізону ДСНС
16 Вересня14:25 Урочисті заходи на Рівненщині з нагоди професійного свята - Дня Рятівника!
Фото