ГоловнаФото13 Жовтня, 2021р.
 Версія для друку

До Дня захисника та захисниці України рятувальників Рівненщини було нагороджено відзнаками медалями та почесними грамотами ДСНС України

Опубліковано: 13.10.2021, 14:41

13 жовтня в Головному управлінні ДСНС України у Рівненській області рятувальників рівненського гарнізону ДСНС за досягнення позитивних результатів у службовій діяльності, високий професіоналізм та з нагоди Дня захисника та захисниці України було нагороджено почесними грамотами та відзнаками Державної служби України з питань надзвичайних ситуацій.

Зокрема нагрудним знаком МВС України «За відзнаку у службі» було нагороджено Романа Воронка підполковника служби цивільного захисту. Грамотою МВС України Ярослава Мошковського прапорщика служби цивільного захисту.

Нагрудним знаком ДСНС України «За відвагу в надзвичайній ситуації» Володимира Краснюка сержанта служби цивільного захисту, Дмитра Опольського сержанта служби цивільного захисту та Тараса Процишина старшого прапорщика служби цивільного захисту.

Медаллю «20 років сумлінної служби» Аліну Клімович підполковника служби цивільного захисту та Романа Яріша підполковника служби цивільного захисту.

Медаллю «15 років сумлінної служби» Юрія Гомонця прапорщика служби цивільного захисту та Руслана Жиркова майора служби цивільного захисту.

Медаллю «10 років сумлінної служби» Івана Рудніка майора служби цивільного захисту.

«Почесною грамотою ДСНС України» Олега Поліщука прапорщика служби цивільного захисту.

Почесною грамотою Рівненської обласної державної адміністрації В’ячеслава Рафальського прапорщика служби цивільного захисту, Віталія Стахнюка старшого лейтенанта служби цивільного захисту.

Почесною грамотою Рівненської обласної ради Олега Бережнюка підполковника служби цивільного захисту, Андрія Нагорного прапорщика служби цивільного захисту, Олександра Табачука майора служби цивільного захисту та Ірину ШЕХ.
Цінним подарунком (годинником) Голови ДСНС України Олесю Шекель, директора ПП «ВЕСТІНВЕСТБУД».

Колектив Служби порятунку Рівненщини щиро вітає колег та зичить подальших успіхів у службі на благо українського народу.

    
Фото
22 Жовтня09:30 На Сарненщині рятувальники локалізували пожежу сухої трави
14 Жовтня18:02 Рятувальники ДСНС області долучилися до святкових заходів на ЖК " На Щасливому"
14 Жовтня15:32 Рятувальники Рівненщини взяли участь у заходах до Дня захисників та захисниць України, що відбувалися в обласному центрі.
14 Жовтня13:40 Рятувальники з охорони Рівненської АЕС у місті Вараш взяли участь в заходах з відзначення Дня Захисника України
14 Жовтня12:35 Рятувальники Рівненщини взяли участь у змаганнях "MURPH. Рівне — 2021"
13 Жовтня14:41 До Дня захисника та захисниці України рятувальників Рівненщини було нагороджено відзнаками медалями та почесними грамотами ДСНС України
1 Жовтня21:20 На Рівненщині завершилися тренування "Rescue Days Ukraine 2021»
30 Вересня17:37 Перший день тренувань «Rescue Days Ukraine 2021» на Рівненщині
23 Вересня13:18 Рівненські рятувальники провели брифінг з представниками обласних ЗМІ щодо проблемного проїзду спеціальної техніки до прибудинкових територій міста
22 Вересня13:50 Рівненські рятувальники спільно з працівниками Національної поліції України продовжують проводити інформаційно-профілактичні заходи «День з поліцейським та рятувальником» (ФОТО)
21 Вересня17:13 Рівненські рятувальники спільно з працівниками Національної поліції України провели інформаційно-профілактичний захід «День з поліцейським та рятувальником»
17 Вересня14:12 З нагоди професійного свята Дня рятівника в усіх районних та міських пожежно-рятувальних підрозділах Рівненщини відбулися святкові заходи
16 Вересня14:55 В обласному центрі відбулися урочисті заходи з нагоди професійного свята - Дня рятівника!
13 Вересня11:25 Рятувальники Рівненщини беруть участь у міжнародних навчаннях Rescue Days в Чеській Республіці!
10 Вересня12:06 Рятувальники обласного управління ДСНС взяли участь в заходах з нагоди випуску слухачів Державної установи «Рівненська академія патрульної поліції»
Фото