ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 6649

Останні новини

21 Липня10:59 На усіх виборчих дільницях Рівненщини стовідсотково організовано чергування пожежних постів, а це - 997 рятувальників та вогнеборців місцевих пожежних команд.
Спільно з вибухотехнічною службою поліції чергують два піротехнічних розрахунки обласного управління ДСНС. Також на цілодобовому чергуванні перебуває група радіаційного, хімічного та біологічного захисту ГУ ДСНС.
21 Липня08:30 Рівненські рятувальники взяли участь у відеоселекторі щодо початку виборчого процесу
Сьогодні обговорили перебіг виборчого процесу під час відеоселекторної наради в Головному управлінні національної поліції за участю представників усіх силових структур області, задіяних для забезпечення порядку та законності на дільницях
20 Липня09:59 Рівненські рятувальники закликають громадян дотримуватися правил пожежної безпеки під час голосування!!! Безпека понад усе!!!
Пам'ятка з питань пожежної та техногенної безпеки на виборчій дільниці. Порядок дій при виникненні пожежі.
20 Липня09:00 Офіційний веб-сайт Держслужби з надзвичайних ситуацій другий рік поспіль лідирує у рейтингу інформаційної прозорості
За результатами проведеного Держкомтелерадіо моніторингу інформаційного наповнення офіційних веб-сайтів органів виконавчої влади, Державна служба з надзвичайних ситуацій знову увійшла до списку лідерів рейтингу інформаційної прозорості у першому півріччі 2019 року.
20 Липня08:59 До завершення процесу волевиявлення громадян підрозділи ДСНС Рівненщини переведені на посилений режим несення служби
З метою підвищення готовності підрозділів ДСНС області до дій за призначенням у разі виникнення надзвичайних ситуацій, а також організації заходів щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки на об’єктах, задіяних до проведення 21 липня позачергових виборів до Верховної Ради України, з 9 години 15 липня підрозділи Служби порятунку Рівненщини переведені на посилений режим несення служби.
20 Липня08:59 Рятувальники ДСНС дбають про збереження врожаю
Аби жнивна кампанія пройшла без втрат, по всій країні рятувальники перевіряють дотримання аграріями протипожежних заходів в місцях збирання, переробки та зберігання зернових. Як правило, основними причинами виникнення пожеж на хлібних ланах є необережне поводження з вогнем, навмисне випалювання стерні, а також порушення правил експлуатації машин та агрегатів.
20 Липня08:58 Рятувальники закликають батьків дбати про безпеку дітей під час літніх канікул!
Щодня в Україні виникають десятки надзвичайних подій, на яких гинуть та травмуються наші співвітчизники. Більшість із них — нещасні випадки, або наслідки легковажного ставлення до безпеки самих же громадян. Проте найбільше прикро, коли за недбалість дорослих доводиться розплачуватися здоров'ям, або життям маленьких дітей. Схоже, що прості заклики рятувальників малоефективні для більшості громадян. Кожен впевнений, що біда може статися з будь-ким, але не з ними...
19 Липня14:51 Здолбунівські рятувальники провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з дітьми для запобігання виникнення різного роду надзвичайних ситуацій (ФОТО)
Рятувальники державного пожежно-рятувального поста смт Мізоч завітали до православного дитячого табору "АНГОЛЯТКО".
19 Липня14:33 Здолбунівські рятувальники провели відпрацювання ланів та місць зберігання та переробки зернових культур (ФОТО)
У розпал жнивної кампанії, рятувальники Здолбунівського районного сектору та державного пожежно-рятувального поста смт Мізоч завітали до працівників “АГРО консалт АВ” та нагадали їм про необхідність дотримання протипожежних заходів в місцях збирання, переробки та зберігання зернових культур.
19 Липня12:38 Співробітники Держслужби з надзвичайних ситуацій у Рівненській області спільно з представниками Головного управління національної поліції та Управління державної міграційної служби області взяли участь у прес-конференції на тему: «Рівненщина напередодні дня голосування» (ФОТО)
19 липня співробітники Держслужби з надзвичайних ситуацій у Рівненській області спільно з представниками Головного управління національної поліції та Управління державної міграційної служби області взяли участь у прес-конференції на тему: «Рівненщина напередодні дня голосування».
19 Липня08:31 Рятувальники закликають батьків дбати про безпеку дітей під час літніх канікул!
Щодня в Україні виникають десятки надзвичайних подій, на яких гинуть та травмуються наші співвітчизники. Більшість із них — нещасні випадки, або наслідки легковажного ставлення до безпеки самих же громадян. Проте найбільше прикро, коли за недбалість дорослих доводиться розплачуватися здоров'ям, або життям маленьких дітей. Схоже, що прості заклики рятувальників малоефективні для більшості громадян. Кожен впевнений, що біда може статися з будь-ким, але не з ними...
18 Липня15:31 Рятувальники Здолбунівщини не припиняють проводити роз'яснювальну роботу спрямовану на убезпечення населення від летальних випадків на воді (ФОТО)
Для убезпечення населення від летальних випадків на воді рятувальники Здолбунівщини не припиняють проводити роз'яснювальну роботу. 18 липня просвітницьку роботу провели працівники ДПРЧ-18 ГУ ДСНС в Рівненській області серед відпочивальників на місцевих водоймах.
18 Липня15:31 Рятувальники з охорони Рівненської АЕС відпрацювали ввідну по ліквідації аварії з викидом небезпечних хімічних речовин (ФОТО)
З метою вдосконалення практичних навичок, щодо дій з ліквідації аварії з викидом небезпечних хімічних речовин, рятувальники підпорядкованих підрозділів 2-го державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Рівненській області з охорони Рівненської АЕС провели навчання по ліквідації умовної аварії на автомобільному транспорті з викидом небезпечних хімічних речовин на території бази цеху господарського обслуговування ВП «Рівненська АЕС» ДП НАЕК Енергоатом.
18 Липня15:27 Здолбунівський район: проведено інструктаж з особовим складом який буде задіяний на чергуванні на позачергових виборах до Верховної Ради України 2019 (ФОТО)
18 липня начальником Здолбунівського РС проведено інструктаж з особовим складом під час якого підлеглих націлено на витримку, уникнення провокацій, ввічливе ставлення до громадян під час чергування на дільницях які будуть задіяні до позачергових виборів до Верховної Ради України 2019. Особовому складу, які направлятимуться на чергування виборчих дільниць було вручено інструкції дій працівників у разі виникнення надзвичайних ситуацій, пожеж і подій в місцях проведення позачергових виборів народних депутатів України 2019 року.
18 Липня15:00 Млинівський район: рятувальники провели протипожежний інструктаж у приміщенні Млинівської РДА з усіма головами та членами виборчих дільниць району (ФОТО)
17 липня співробітники Млинівського районного сектору Головного управління ДСНС України у Рівненській області провели протипожежний інструктаж у приміщенні Млинівської РДА з усіма головами та членами виборчих дільниць району.
18 Липня13:00 Співробітників Головного управління ДСНС України у Рівненській області нагороджено почесними грамотами ДСНС (ФОТО)
18 липня у світлиці Головного управління ДСНС України у Рівненській області в урочистій атмосфері було нагороджено Почесною грамотою ДСНС України за сумлінне виконання службових обов’язків, наполегливість, самовідданість, високий професіоналізм та вагомий особистий внесок у підготовку до проведення навчань «Rescue Days Ukraine 2019» начальника відділу ресурсного забезпечення Головного управління ДСНС України у Рівненській області
18 Липня12:49 В ДСНС обговорили питання підготовки та роботи підрозділів у день проведення позачергових виборів до Верховної Ради України
18 липня під головуванням Голови ДСНС Миколи Чечоткіна відбулася відеоселекторна нарада з керівниками територіальних підрозділів Служби щодо підготовки та роботи підрозділів у день проведення позачергових виборів до Верховної Ради України.
17 Липня16:18 Гощанські рятувальники провели відпрацювання житлового сектору (ФОТО)
17 липня співробітниками 16-ї державної пожежно-рятувальної частини було проведено відпрацювання житлового сектору на території Майківської сільської ради Гощанського району.
17 Липня15:28 Офіцери пожежно-рятувальних підрозділів Держслужби з НС Рівненщини змагалися за звання «Кращий начальник караулу» (ФОТО)
17 липня на базі 2-ї державної пожежно-рятувальної частини міста Рівне було проведено конкурс на звання «Кращий начальник караулу». У конкурсі взяли участь 32 офіцера пожежно-рятувальних підрозділів Рівненщини.
16 Липня17:17 Рятувальники Здолбунівщини продовжують відпрацювання ланів та місць зберігання та переробки зернових культур (ФОТО)
16 липня інспектори Здолбунівського районного сектору ГУ ДСНС у Рівненській області, з метою недопущення втрат зернових через пожежі та інші надзвичайні події в місцях збирання врожаю, провели черговий профілактичний рейд.
16 Липня08:59 Рятувальники перевіряють безпечність виборчих дільниць, які плануються використовувати під час позачергових парламентських виборів
По всій країні інспектори ДСНС перевіряють стан приміщень та будівель, які плануються використовувати у якості виборчих дільниць. Головна мета — встановлення реальної готовності таких об'єктів до процесу волевиявлення громадян під час позачергових виборів до Верховної Ради України, які відбудуться 21 липня.
15 Липня17:18 Здолбунівські рятувальники здійснили позапланові протипожежні відпрацювання населених пунктів району (ФОТО)
15 липня працівники 18- ї державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Рівненській області здійснили позапланові протипожежні відпрацювання населених пунктів.
15 Липня15:38 Здолбунівські рятувальники продовжують проводити навчання та інструктажі з керівниками та персоналом обєктів де будуть розташовані виборчі дільниці (ФОТО)
15 липня представники 18-ї державної пожежно-рятувальної частини провели інструктажі з керівниками та персоналом обєктів, де будуть розташовані виборчі дільниці, щодо дотримання вимог пожежної та техногенної безпеки під час проведення позачергових виборів до Верховної Ради України.
15 Липня14:22 Вараські рятувальники врятували цуценят з каналізаційного колодязя (ФОТО)
15 липня о 13:05 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що в місті Вараш на вулиці Курчатова в каналізаційний колодязь впало два цуценяти, які не можуть самостійно вибратись. Надати допомогу цуценятам люди самостійно теж не змогли.
15 Липня11:41 Дубровицькі рятувальники провели роз’яснювальню роботу, щодо дотримання вимог пожежної безпеки на виборчих дільницях (ФОТО)
15 липня представники 14-ї державної пожежно-рятувальної частини, в залі засідань Дубровицької районної державної адміністрації з головами виборчих дільниць, була проведена роз’яснювальна робота щодо дотримання вимог пожежної безпеки на виборчих дільницях міста Дубровиця та Дубровицького району.

    Твіт