ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 7352

Останні новини

25 Січня08:57 Більше 300 сімей співробітників Служби порятунку Рівненщини виявили бажання брати житло у лізинг
Вже 77 рятувальників Рівненського гарнізону отримали від Державної іпотечної установи документи та ключі на власні квартири. Це стало можливим завдяки Програмі надання житла працівникам системи Міністерства внутрішніх справ – рятувальникам та поліцейським – на умовах пільгового фінансового лізингу.
25 Січня08:55 З початку 2020 року на водоймах країни вже загинуло 30 людей
Вже 77 рятувальників Рівненського гарнізону отримали від Державної іпотечної установи документи та ключі на власні квартири. Це стало можливим завдяки Програмі надання житла працівникам системи Міністерства внутрішніх справ – рятувальникам та поліцейським – на умовах пільгового фінансового лізингу.
24 Січня14:11 Дубровиця: рятувальники провели відпрацювання документів оперативного реагування у загальнооствітніх навчальних закладах
24 січня працівниками 14-ї державної пожежно-рятувальної частини було здіснено відпрацювання документів оперативного реагування Селецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ», Лютинської ЗЗСО І-ІІІ ст., Озерської філії Сварицевицького ОЗЗСО І-ІІІ ст. та Лісівської філії Сварицевицького ОЗЗСО І-ІІІ ст..
24 Січня14:06 Рятувальниками рівненщини перевірено документи оперативного реагування на теритрії Товариства з обмеженою відповідальністю ,,Виробниче підприємство Акватон,,.
В ході відпрацювання було проведено перевірку наявності планів евакуації та їх достовірність, належне утримання шляхів евакуації та первинних засобів пожежогасіння. Також було проведено коригування документів оперативного реагування на об’єкт.
24 Січня14:01 Завершився робочий візит української делегації до Республіки Польща у складі якої були рятувальники з Рівненщини
З 21 по 24 січня делегація ДСНС України, яку очолив заступник Голови Служби Микола Ільченко з робочим візитом перебувала у Республіці Польща. Головна мета візиту - вивчення досвіду та організації роботи системи освіти та підготовки працівників у сфері цивільного захисту, протипожежної охорони та польської нормативно-правової бази у цій сфері.
24 Січня13:56 Рятувальники провели тактико-спеціальні навчання на об’єкті КНП «Дубровицька ЦРЛ»
24 січня рятувальники 14-ї державної пожежно-рятувальної частини провели тактико-спеціальні навчання на об’єкті КНП «Дубровицька центральна районна лікарня».
24 Січня13:55 Дубно: до рятувальників на екскурсію завітали дітлахи ЗОШ №6
Метою цього заходу стало навчання підростаючого покоління правилам безпеки, ознайомлення дітей із роботою пожежно-рятувального підрозділу, а також проведення бесід на протипожежну тематику.
24 Січня12:20 Острозькі рятувальники відпрацювали документи оперативного реагування на об’єкт соціальної сфери обслуговування
24 січня рятувальниками 17 державної пожежно-рятувальної частини спільно з працівниками Острозького міськрайонного сектору було проведено відпрацювання документів оперативного реагування на Управління праці та соціального захисту населення виконкому Острозької міської ради.
24 Січня10:42 Рятувальники Рівненщини застерігають!!! Дотримуватися правил пожежної безпеки у побуті!
Якщо виникла пожежа - рахунок часу йде на секунди. Не панікуйте та остерігайтеся: високої температури, задимленості та загазованості, обвалу конструкцій будинків і споруд, вибухів технологічного обладнання і приладів, падіння обгорілих дерев і провалів. Знайте де знаходяться засоби пожежегасіння та вмійте ними користуватися.
24 Січня10:23 Вараш: рятувальники провели відпрацювання документів оперативного реагування на одному із загальноосвітніх навчальних закладів міста
Профілактична робота серед дітей, яка направлена на запобігання виникнення пожеж через необережне поводження чи пустощі з вогнем, проводиться співробітниками Служби порятунку постійно.
24 Січня09:51 Рятувальники Кореччини провели практичне тренування на території Вищого професійного училища № 24
23 січня рятувальники 15-ї державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Рівненській області за участю провідного інспектора Корецького районного сектору провели практичне відпрацювання документів оперативного реагування та тренування з проведенням евакуації студентів (учнів) та персоналу у Вищому професійному училищі №24 за адресою: м.Корець вул. Незалежності, 39.
24 Січня09:44 Вараш: рятувальники провели відпрацювання житлового сектору міста
23 січня працівниками 12-ї державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Рівненській області проведено відпрацювання житлового сектору міста Вараш.
23 Січня16:25 Зарічне: для особового складу підрозділу проведено заняття із залученням представника Національної поліції
23 січня в приміщенні світлиці 13-ї державної пожежно-рятувальної частини для особового складу було проведено додаткове заняття з вивчення правил дорожнього руху. Для проведення заходу було запрошено начальника сектору реагування патрульної поліції Зарічненського ВП ГУ НП в Рівненській області підполковника поліції Олександра Герасимчука
23 Січня15:30 Млинівські рятувальники нагадують громадянам правила пожежної безпеки
23 січня рятувальники провели навчання населення на території смт Млинів. Співробітники Служби порятунку зауважували, що через людську недбалість, халатність та нехтування елементарними правилами пожежної безпеки люди втрачають не лише майно, але й здоров’я, а іноді і життя.
23 Січня12:27 Острог: рятувальники продовжують відпрацьовувати документи оперативного реагування на об’єкти в районі виїзду підрозділу
З метою успішного виконання основного оперативного завдання на надзвичайних ситуаціях, подіях, пожежах, персонал оперативно-рятувальної служби цивільного захисту повинен завжди перебувати у постійній оперативній готовності, мати високий рівень теоретичних знань та практичних навичок щодо ліквідації надзвичайних ситуацій, подій та пожеж.
23 Січня09:37 Вараш: рятувальники провели відпрацювання документів оперативного реагування на закладі загальної середньої освіти
З метою підвищення рівня пожежної та техногенної безпеки на об’єктах соціальної сфери з масовим перебуванням людей, 22 січня рятувальники Вараського міського сектору та 12-ї державної пожежно-рятувальної частини 6-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Рівненській області провели практичне навчання з елементами евакуації людей у закладі загальної середньої освіти с. Заболоття Вараської міської ради Рівненської області.
22 Січня17:01 Гощанські рятувальники провели практичне навчання з елементами евакуації людей у Горбаківській загальноосвітній школі I-III ступенів
22 січня рятувальники 16-ї державної пожежно-рятувальної Головного управління ДСНС України у Рівненській області провели практичне навчання з елементами евакуації людей у Горбаківській загальноосвітній школі I-III ступенів Гощанського району.
22 Січня16:24 Костопільські рятувальники провели тактико-спеціальні навчання, відпрацювання ДОР на території КНП «Костопільська ЦРЛ»
Про подію, персонал КНП «Костопільська ЦРЛ», повідомили рятувальників за телефоном «101», розпочали евакуацію персоналу та пацієнтів, вжили заходів щодо гасіння пожежі первинними засобами пожежогасіння.
22 Січня15:37 Рятувальники провели відпрацювання документів оперативного реагування на Рафалівську ЗОШ ІІ-ІІІ ст. та провели урок БЖД зі школярами
В ході проведення заходу рятувальники з адміністрацією навчального закладу провели відпрацювання евакуації працівників та школярів з будівлі, провели інструктивну лекцію по пожежній безпеці та діям в разі виникнення пожежі, а також продемонстрували можливості спеціальної пожежно-рятувальної техніки та обладнання вогнеборців.
22 Січня15:31 Рятувальники відпрацювали документи оперативного реагування на території Рафалівської лікарні
Рятувальники ретельно вивчили планування об’єктів лікарні, прилеглу територію, шляхи під’їздів та місця розташування джерел зовнішнього протипожежного водопостачання
22 Січня13:52 Рокитнівські рятувальники провели тактико-спеціальні навчання на території центральної лікарні
Згідно із задумом, у кабінеті «електро і світло лікування» виникла пожежа. Горіння супроводжувалось значним задимленням. Існувала загроза перекидання вогню на сусідні приміщення. Персонал повідомив про подію за номером «101». Мед персонал розпочав евакуацію пацієнтів і були вжиті заходи щодо гасіння пожежі.
22 Січня13:52 Рівненські рятувальники взяли участь в урочистих заходах з нагоди 101-ї річниці Соборності України, що відбувалося в обласному центрі
22 січня у 101-й День Соборності рятувальники разом з очільниками облдержадміністрації, обласної ради, мерії Рівного, правоохоронних органів, військовослужбовців та громадських організацій віддали шану загиблим героям української держави, котрі боролися за незалежну, соборну, неподільну Україну.
22 Січня09:53 Дубровицькі рятувальники провели відпрацювання документів оперативного реагування у трьох навчально-виховних комплексах
21 січня працівниками 14-ї державної пожежно-рятувальної частини було здіснено відпрацювання документів оперативного реагування Берестівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ», Орв’яницького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ» та Бережницького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ».
22 Січня09:24 Володимирецькі рятувальники провели відпрацювання документів оперативного реагування на вище професійне училище № 29
21 січня володимирецькі рятувальники провели відпрацювання документів оперативного реагування на вище професійне училище № 29.

    Твіт