ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 6193

Останні новини

23 Березня09:33 Володимирець: рятувальники провели навчання з пожежної безпеки з працівниками культури (ФОТО)
22 березня працівниками Володимирецького районного сектору ГУ ДСНС України у Рівненській області було організовано проведення навчання з посадовими особами, відповідальними за забезпечення заходів пожежної безпеки в закладах культури району.
22 Березня15:42 Рятувальники Рівненщини закликають громадян берегти екологію рідної області!
Якщо ви помітили загорання у лісах, на відкритих територіях негайно телефонуйте за номером "101".
22 Березня14:50 Співробітники Радивилівського районного сектору та Головного управління ДСНС України у Рівненській області провели протипожежний інструктаж з головами та членами ДВК Радивилівського району (ФОТО)
22 березня співробітники Радивилівського районного сектору та Головного управління ДСНС України у Рівненській області провели протипожежний інструктаж з головами та членами ДВК Радивилівського району.
22 Березня14:35 Співробітники Костопільського районного сектору та Головного управління ДСНС України у Рівненській області провели протипожежний інструктаж з головами та членами ДВК Костопільського і Березнівського району (ФОТО)
22 березня співробітники Костопільського районного сектору та Головного управління ДСНС України у Рівненській області провели протипожежний інструктаж у у приміщені районного будинку культури м. Костопіль, вул. Д. Галицького, 1 з головами та членами ДВК Костопільського і Березнівського району.
21 Березня17:18 Рівненські рятувальники проводять протипожежні інструктажі з головами виборчих дільниць (ФОТО)
У період підготовки до виборів Президента України працівники Служби порятунку області проводять профілактичні заходи на виборчих дільницях та з особами, котрі залучатимуться до роботи на них.
21 Березня16:34 Млинівський район: рятувальники провели протипожежний інструктаж з усіма головами та членами виборчих дільниць району (ФОТО)
21 березня співробітники Млинівського районного сектору Головного управління ДСНС України у Рівненській області провели протипожежний інструктаж у приміщенні Млинівської РДА з усіма головами та членами виборчих дільниць району.
21 Березня16:09 Гощанські рятувальники здійснили профілактичне відпрацювання Бугринської об’єднаної територіальної громади (ФОТО)
21 березня працівники 16-ї державної пожежно-рятувальної частини здійснили профілактичне відпрацювання населеного пункту Бугринської об’єднаної територіальної громади, щодо недопущення пожеж.
21 Березня14:47 Радивилів: психологи ДСНС провели заняття з учнями шкіл міста (ФОТО)
На початку заняття з дітьми обговорено приклади того, як необхідно діяти у разі виникнення надзвичайної ситуації. З метою закріплення теоретичних знань, з учнями проведено декілька вправ, під час яких діти оволодівали навичками контролю власного дихання, боротьби з панічними проявами, взаємопідтримки та згуртування в колективі. На завершення, психологом було запропоновано учням декілька вправ, що допоможуть їм у подоланні власних страхів.
21 Березня13:32 Млинівські рятувальники провели відпрацювання документів оперативного реагування (ФОТО)
21 березня співробітниками 6-ї державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Рівненській області, відповідно до план-графіку відпрацювання документів оперативного реагування на найбільш важливих і складних пожежо- та техногенно небезпечних об’єктах у Рівненській області, було проведено відпрацювання на Млинівському автовокзалі, що за адресою: смт Млинів, вул. Рівненська.
21 Березня13:21 Рокитнівські рятувальники провели тактико-спеціальні навчання та відпрацювали документи оперативного реагування (ФОТО)
20 березня на території гуртового склад-магазину «Ґазда» рятувальники 10-ї державної пожежно-рятувальної частини провели тактико-спеціальні навчання та відпрацювання документу оперативного реагування.
21 Березня13:11 Радивилівські рятувальники провели відпрацювання документів оперативного реагування (ФОТО)
21 березня рятувальники 7-ї державної пожежно-рятувальної частини у відповідності до план-графіку відпрацювання документів оперативного реагування, провели практичне відпрацювання на об’єкті ТОВ «Західна Агро виробнича компанія» за адресою м. Радивилів, вул. О.Невського.
21 Березня12:43 З нагоди Всесвітнього дня людини з синдромом Дауна рятувальники ДСНС Рівненщини влаштували надзвичайне свято для сонячних дітей (ВІДЕО) (ФОТО)
21 березня у світі відзначається Міжнародний день людини з синдромом Дауна. Цього дня люди в рамках масової акції Lots of Socks традиційно одягають різні шкарпетки, чим демонструють свою солідарність із тим, хто усе життя звик привертати до себе погляди оточуючих. Також для особливих дітей влаштовують різні цікаві заходи.
21 Березня10:23 Дубно: рятувальники провели протипожежний інструктаж з усіма головами та членами виборчих дільниць району (ФОТО)
21 березня рятувальниками Дубенського міськрайонного сектору на чолі із заступником начальника Головного управління полковником служби цивільного захисту Олегом Панюком ГУ ДСНС України у Рівненській області провели тренінг для членів дільничних виборчих комісій із головами виборчих дільничних комісій Дубенського району щодо виконання вимог пожежної та техногенної безпеки на дільницях у місті Дубно та Дубенського району.
21 Березня09:32 З нагоди Всесвітнього дня людини з синдромом Дауна рятувальники ДСНС влаштували надзвичайне свято для сонячних дітей
21 березня у світі відзначається Міжнародний день людини з синдромом Дауна. Цього дня люди в рамках масової акції Lots of Socks традиційно одягають різні шкарпетки, чим демонструють свою солідарність із тим, хто усе життя звик привертати до себе погляди оточуючих. Також для особливих дітей влаштовують різні цікаві заходи.
20 Березня18:54 На Рівненщині рятувальники продовжують проводити робочі зустрічі із головами виборчих дільничних комісій щодо виконання вимог пожежної та техногенної безпеки (ФОТО)
Під час робочої зустрічі співробітники ДСНС вручили розроблені пам'ятки з роз’ясненням вимог пожежної безпеки для розміщення на виборчих дільницях.
20 Березня17:36 Гощанські рятувальники провели протипожежний інструктаж з усіма головами та членами виборчих дільниць району (ФОТО)
20 березня співробітники Гощанського районного сектору Головного управління ДСНС України у Рівненській області провели протипожежний інструктаж з усіма головами та членами виборчих дільниць району.
20 Березня17:30 Вараш: рятувальники провели семінар-нараду з питань пожежної безпеки для медичних працівників місцевого лікувального закладу (ФОТО)
Забезпечення пожежної безпеки – це один із важливих напрямків щодо охорони життя та здоров’я людей, національного багатства і навколишнього середовища. Незважаючи на значні науково-технічні досягнення людства, абсолютно надійних засобів щодо забезпечення пожежної безпеки на сьогоднішній день немає. Більше того, статистика свідчить, що при зростанні чисельності населення, збільшується і кількість пожеж. Кожні п’ять секунд на земній кулі виникає пожежа. Протягом однієї доби в Україні виникає в середньому 220-250 пожеж, в яких гинуть 6-7, отримують травми 3-4 людини.
20 Березня17:24 Здолбунів: рятувальники провели екскурсію та показ техніки для вихованців навчального закладу ЗОШ №6 м.Здолбунів (ФОТО)
20 березня 2019 року до дня цивільного захисту України, що проводився в ЗОШ №6 за адресою: м.Здолбунів вул.Шкільна, 40 рятувальниками ДПРЧ-18 ГУ ДСНС України у Рівненській області було проведено екскурсію та показ техніки для вихованців даного навчального закладу. Також в ході даного заходу дітям та працівникам закладу доведено інформацію «Щодо правил користування вогнегасниками», «Правила пожежної безпеки в побуті, при користуванні електро приладами».
20 Березня17:21 Дубровицький район: проводяться відпрацювання населених пунктів району (ФОТО)
20 березня працівники 14-ї державної пожежно-рятувальної частини провели навчання населення правилам пожежної безпеки в побуті на території Висоцької ОТГ, а саме сіл: Людинь, Партизанське, Рудня, Золоте.
20 Березня17:03 Гощанські рятувальники провели відпрацювання житлового сектору (ФОТО)
20 березня співробітниками 16-ї державної пожежно-рятувальної частини було проведено відпрацювання житлового сектору на території Тучинської сільської ради Гощанського району. Працівники Держслужби з НС розповіли мешканцям статистику пожеж в житловому секторі області та району, причини їх виникнення та порядок дій під час надзвичайних подій.
20 Березня12:06 Рятувальники Рівненщини закликають краян не провокувати пожежі у природних екосистемах області (ВІДЕО)
З початку потепління рівненські вогнеборці здійснили вже майже 30 виїздів на ліквідацію загорань сухої трави, очерету та чагарників. Лише завдяки вчасним повідомленням на спецлінію "101" і оперативним діям пожежно-рятувальних підрозділів області вдалося запобігти більш серйозними наслідкам. Було не допущено перекидання вогню на житлові та дачні будинки, автозаправні станції, трансформаторні та газові підстанції, лісові масиви. А якої шкоди довкіллю приносить необдумане спалювання сухостою пропонуємо переглянути у короткому відеоролику.
20 Березня10:50 Гощанські рятувальники провели відпрацювання документів оперативного реагування на АЗС «WOG» (ФОТО)
Співробітники ДСНС звернули увагу на дотримання вимог нормативних документів у сфері цивільного захисту та пожежної безпеки, перевірили стан протипожежного водопостачання, первинні засоби пожежегасіння, вивчили оперативно-технічні характеристики об’єкта, конструктивні особливості будівель, а також провели для персоналу практичне заняття, щодо дій в разі виникнення пожежі.
20 Березня10:45 Гощанські рятувальники провели інструктаж з працівниками районного суду на тему «Пожежна безпека в установах» (ФОТО)
19 березня співробітниками Гощанського районного сектору Головного управління ДСНС України у Рівненській області було проведено інструктаж з працівниками Гощанського районного суду на тему «Пожежна безпека в установах». Рятувальники розповіли як правильно користуватися вогнегасниками, роз’яснили основні вимоги правил пожежної безпеки, довели статистику із виникнення пожеж та основними причинами, навели приклади пожеж із летальними наслідками та наголосили на небезпеці спалювання сухої трави.

    Твіт