ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 6847

Останні новини

21 Вересня16:28 На столичному Хрещатику відбулися урочистості з нагоди професійного свята — Дня рятівника
21 вересня на столичному Хрещатику відбулися урочисті заходи з нагоди Дня рятівника, який уся Україна святкувала на початку тижня — 17 вересня. В рамках урочистостей, участь у яких взяли Перший заступник Міністра внутрішніх справ Сергій Яровий, Голова ДСНС Микола Чечоткін та заступник Міністра інфраструктури України Юрій Лавренюк.
21 Вересня11:45 Ось так сьогодні виборюють перемогу хлопці і дівчата з команди Рівне 112 на Міжнародних змаганнях "Найсильніший пожежний рятувальник Київ 2019", що відбуваються в столиці
Боротьба нелегка. Суперники усі досвідчені і сильні. Але ми впевнено йдемо до перемоги. Тримаймо кулаки за наших!!!
21 Вересня09:00 Щойно в самому центрі столиці нашої країни на Хрещатику, розпочалися міжнародні змагання "Найсильніший пожежний-рятувальник. Київ-2019"
Кращі з кращих рятувальників України, ближнього та дальнього зарубіжжя боротимуться за титул "НАЙСИЛЬНІШОГО"!!! Приймають участь і рівненські спортсмени серед яких доречі три дівчини.
20 Вересня14:52 Здолбунівські рятувальники відпрацювали документи оперативного реагування
В ході відпрацювання найбільшу увагу рятувальники звертали на шляхи евакуації з розважально-відпочивального комплексу під час пожежі, рятування людей на воді, під’їзд до водоймища, виконання заходів пожежної безпеки, наявність первинних засобів пожежогасіння.
20 Вересня12:49 Рівненський район: працівники ДСНС провели пожежно-профілактичне відпрацювання Білокриницької сільської ради
Рятувальники продовжують підвищувати рівень знань мешканців Рівненщини, поширювати ґрунтовні рекомендації щодо дотримання правил пожежної безпеки, зокрема співробітниками ДПРЧ-3 ДПРЗ-3 ГУ ДСНС України у Рівненській області було проведено пожежно-профілактичне відпрацювання Білокриницької сільської ради. У ході відпрацювання громадянам вручено листівки, плакати та пам’ятки з правилами пожежної безпеки в побуті.
20 Вересня12:33 Рятувальники Кореччини продовжують проводити навчання населення правилам пожежної безпеки
Співробітники Корецького районного сектору та ДПРЧ-15 ГУ ДСНС України у Рівненській області спільно з органами місцевого самоврядування продовжують здійснювати інформаційно-роз’яснювальну роботу з мешканцями населених пунктів Корецького району.
20 Вересня12:24 Рокитнівський район: рятувальники провели відпрацювання житлового сектору Томашгородської селищної ради
Під час відпрацювання графіків навчання населення правилам пожежної безпеки та з метою попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних подій, а також недопущення травмування та загибелі на них людей працівниками Рокитнівського районного сектору та 10-ї державної пожежно-рятувальної частини 20 вересня було проведено відпрацювання житлового сектору Томашгородської селищної ради.
20 Вересня12:03 Дубно: рятувальники провели екскурсію в пожежній частині
20 вересня до рятувальників 5-ї державної пожежно-рятувальної частини 4 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Рівненській області завітали діти Дубенського НВК»ЗНЗ-ДНЗ» м.Дубно та Семидубського навчально-виховного комплексу с.Семидуби Дубенського району. Метою цього заходу стало навчання підростаючого покоління правилам безпеки, ознайомлення дітей із роботою пожежно-рятувального підрозділу, а також проведення бесід на протипожежну тематику.
20 Вересня09:45 Рятувальники провели для школярів Володимирецької ЗОШ № 1 акцію «Запобігти! Врятувати! Допомогти!»
Фахівці ДСНС продемонстрували дітям пожежно-рятувальну техніку та обладнання, розповіли, у яких випадках використовується те, чи інше спорядження та засоби, пояснили наскільки важливим є дотримання правил безпечної поведінки у повсякденному житті, та до яких жахливих наслідків призводить нехтування ними. У дітей це викликало неабияке захоплення і всі наввипередки хотіли спробувати приміряти пожежну каску, різного виду захисні костюми, тощо. А спробувати загасити умовну пожежу з допомогою переносного вогнегасника та ручного пожежного ствола хотіли усі й відразу.
20 Вересня09:36 Рятувальники провели для учнів Володимирецького БШЮ пізнавальну екскурсію пожежною частиною
Окремо школярам розповіли про пожежну безпеку в побуті та при перебуванні на природі, що робити при виявленні вибухонебезпечного предмета, тощо. Також рятувальники пояснили порядок дій при виникненні пожежі та як повідомляти пожежно-рятувальну службу про пожежу. Нагадали і про відповідальність за хибний виклик екстрених служб.
20 Вересня09:32 Рятувальники взяли участь у роботі виїзного «мобільного соціального офісу», надали методичну допомогу працівникам сільських Рад щодо проведення інформаційно - роз’яснювальної роботи з населенням, щодо профілактики пожеж та здійснили рейди в житловому секторі
Згідно до покладених функціональних завдань на «мобільний соціальний офіс», працівниками управління соціального захисту населення було проведено інформування населення з питань діючого законодавства та заходів соціального захисту, надавались роз’яснення з питань надання житлової субсидії, державної допомоги сім’ям з дітьми та інше.
20 Вересня08:42 Рятувальники Кореччини вчать населення правилам пожежної безпеки
Кожного року з настанням осінньо-зимового періоду стан протипожежного захисту в державі значно ускладнюється.
19 Вересня16:53 Здолбунівський район: рятувальниками проведено позапланову перевірку готелю "Зоря".
На виконання Доручення Прем'єр міністра України, працівниками Здолбунівського РС ГУ ДСНС України у Рівненській області проведено позапланову перевірку готелю "Зоря".
19 Вересня13:59 Рятувальниками проведено відпрацювання житлового сектору на території Липківської сільської ради Гощанського району
З метою попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних подій у житловому секторі в, а також недопущення травмування та загибелі на них громадян, 19 вересня співробітниками 16-ї державної пожежно-рятувальної частини було проведено відпрацювання житлового сектору на території Липківської сільської ради Гощанського району.
19 Вересня13:51 Рятувальники з охорони Рівненської АЕС продовжують проводити інформаційно-роз'яснювальну роботу з працівниками об’єкту
19 вересня співробітники відділення цивільного захисту ДПРЗ-2 ГУ ДСНС України у Рівненській області на території 22 ДПРЧ ДПРЗ-2 провели інформаційно-роз'яснювальне навчання з працівниками служби фізичного захисту ВП «Рівненської АЕС», щодо дії у разі виникнення надзвичайної ситуації до прибуття пожежно-рятувальних підрозділів.
19 Вересня12:50 Острог: рятувальники ліквідували умовну пожежу на трансформаторній підстанції
19 вересня рятувальники 17-ї державної пожежно-рятувальної частини під час комплексної перевірки фахівцями Головного управління ДСНС України у Рівненській області, отримали умовнну ввідну про загорання трансформаторної підстанції з напругою 1000 вольт з розливом масла на площі 80 м.кв. та 1 потерпілим. Завдяки чіткому керівництву та злагодженим діям особового складу 17-ї державної пожежно-рятувальної частини умовна пожежа була ліквідована в найкоротші терміни.
19 Вересня12:18 Рівненські рятувальники зайняли ІІІ-тє загальнокомандне місце в обласній "Динаміаді -2019" серед колективів фізичної культури Рівненської обласної організації ФСТ "Динамо" з легкої атлетики
19 серпня на спортивному стадіоні Національного університету водного господарства та природокористування рівненські рятувальники приймали участь у змаганнях з легкої атлетики. Участь у змаганнях також брали команди правоохоронців та військовослужбовців.
18 Вересня10:19 Костопільський район: рятувальники провели навчання населення правилам пожежної безпеки
З метою попередження пожеж та трагічних наслідків від них, 18 вересня працівниками 3-го караулу ДПРЧ-19 Головного управління ДСНС України у Рівненській області проведено відпрацювання житлового сектору села Збуж та села Жалин Костопільського району. Працівниками служби порятунку було охоплено понад 32 приватних житлових будинків. Метою відпрацювання було попередження виникнення пожеж, покращення протипожежного захисту житлового фонду та навчання населення правилам пожежної безпеки в побуті.
18 Вересня10:06 Рейтинг довіри українців до рятувальників ДСНС зріс до 64%
У період з 6 по 11 вересня в усіх регіонах України (за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей) соціологи Центру Разумкова опитали 2018 респондентів віком від 18 років та, за результатами дослідження, опублікували поточний рейтинг довіри громадян до суспільних інститутів.
17 Вересня16:31 Відзначення Дня Рятівника у підрозділах Рівненського гарнізону ДСНС
17 вересня в нашій державі відзначається День рятівника, то ж з нагоди професійного свята працівників аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань цивільного захисту у підрозділах Рівненського гарнізону відбулись урочисті заходи.
17 Вересня10:23 Костопільський район: рятувальники провели навчання населення правилам пожежної безпеки
З метою запобігання виникнення пожеж, а також покращення протипожежного стану у приватному секторі 17 вересня працівники 19 державної пожеежно-рятувальної частини провели обхід житлових будинків у с.Мирне та с. Данчиміст Малолюбашанської об’єднаної територіальної громади.
16 Вересня14:49 Урочисті заходи на Рівненщині з нагоди професійного свята - Дня Рятівника!
16 вересня, напередодні професійного свята працівників аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань цивільного захисту – День рятівника, що відзначається в нашій державі 17 вересня, в Рівному співробітники Головного управління ДСНС у Рівненській області провели урочисті заходи.
16 Вересня13:58 Здолбунівські рятувальники відпрацювали документи оперативного реагування (ФОТО)
В ході відпрацювання найбільшу увагу рятувальники звертали на шляхи евакуації з магазину під час пожежі, наявність зовнішнього протипожежного водопостачання, наявність автоматичних систем пожежної сигналізації, виконання заходів пожежної безпеки, наявність первинних засобів пожежогасіння.
15 Вересня09:55 Рятувальники з охорони Рівненської АЕС взяли участь в урочистих заходах з нагоди 46-ї річниці заснування Дня міста Вараш
Зокрема бійці ДСНС разом із ветеранами антитерористичної операції (операції об’єднаних сил), військовослужбовцами Національної гвардії, працівниками Національної поліції, віськовослужбовцями територіальної оборони Збройних сил України, волонтерами, медиками та небайдужими містянами пройшлися урочистою Ходою Гідності по центральним вулицям міста атомників
15 Вересня09:39 Рятувальники з охорони Рівненської АЕС долучилися до проведення фестивалю «EnergyArtFest» у місті Вараш
14 вересня за підтримки Міністерства культури України, ВП «Рівненська АЕС» та Агенції сталого розвитку міста у м. Вараш був створений новий вуличний, креативний простір для розвитку мистецького життя міста – EnergyArtFest, де проводились мистецькі заходи, концерти, фестивалі під відкритим небом.

    Твіт