ГоловнаОстанні новини12 Жовтня, 2018р.
 Версія для друку

Володимирець: рятувальники та працівники Вараських міських курсів НМЦ ЦЗ та БЖД провели нараду з головами сільських та селищних рад району (ФОТО)

Опубліковано: 12.10.2018, 09:38

11 жовтня у залі засідань Володимирецької райдержадміністрації під керівництвом в.о. голови РДА Анатолія Рижого була проведена нарада з сільськими та селищними головами району. Одним з питань порядку денного було проведення інформаційно-просвітницької роботи з населенням щодо дотримання правил пожежної безпеки та питання стану навчання з питань пожежної безпеки сільських голів району.

Перед учасниками наради виступив начальник Володимирецького районного сектору ГУ ДСНС України у Рівненській області Андрій Муравинець, який зазначив, що як показує досвід та сумна статистика минулих років, переважна більшість пожеж в житловому секторі виникають через так званий «людський фактор», внаслідок порушення правил пожежної безпеки, чи необережного поводження з вогнем. Враховуючи стан з пожежами в житловому секторі, потрібно активізувати роботу з навчання Також зважаючи на сезонну зміну погоди в даний період потрібно активізувати роботу щодо роз’яснення громадянам необхідності дотримання правил пожежної безпеки при експлуатації електрообігрівачів та пічного опалення, оскільки в даний період року пожежі по даним причинам традиційно частішають.

Представник Вараських міських курсів 3 категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області Валерій Касянчук в свою чергу роз’яснив присутнім порядок проходження навчання з пожежної безпеки, умови щодо укладення відповідних угод, вартості навчання та терміни проходження навчання. Також він обґрунтував необхідність проведення таких навчань, адже відповідно до ст. 40 Кодексу цивільного захисту України і п. 20 розділу ІІ «Правил пожежної безпеки в Україні», допуск до роботи осіб, які не пройшли навчання, інструктаж і перевірку знань з питань цивільного захисту, зокрема з пожежної безпеки, забороняється. До того ж це впливає на організацію та забезпечення пожежної безпеки на об’єктах, а ігнорування цієї вимоги навіть може збільшувати ризик виникнення пожеж.

Наостанок голів сільських Рад закликали відповідально віднестися до даних питань, адже як показує практика більшість пожеж виникають саме через банальне незнання громадянами правил пожежної безпеки та через необережне поводження з вогнем.

IMG_20181011_114921.jpg

Володимирецький РС ГУ ДСНС України у Рівненській області

 


   
Останні новини
25 Квітня17:29 Здолбунів: рятувальники завітали до учнів місцевої школи на Тиждень безпеки життєдіяльності (ФОТО)
25 Квітня17:01 Млинів: рятувальники провели день цивільного захисту в Ярославицькій загальноосвітній школі (ФОТО)
25 Квітня16:07 Степань: З метою запобігання пожежам у природних екосистемах та підвищення рівня знань населенням правил пожежної безпеки проведено рейдове відпрацювання населених пунктів: Велике Вербче, Бутейки та Вирка (ФОТО)
25 Квітня16:01 Млинів: рятувальники провели відпрацювання документів оперативного реагування (ФОТО)
25 Квітня15:35 Вараш: вихованці дошкільного навчального закладу завітали на екскурсію до пожежної частини (ФОТО)
25 Квітня15:23 Здолбунівські рятувальники провели тактико-спеціальні навчання на території ТзОВ „АКРІС АГРО» (ФОТО)
25 Квітня15:21 Рівне: до рятувальників на екскурсію завітали вихованці дитячого навчального закладу №45 (ФОТО)
25 Квітня14:57 Клеванські рятувальники спільно з пожежною командою Клеванський "Держлісгосп" провели пожежно-тактичне навчання (ФОТО)
25 Квітня12:50 Зарічненські рятувальники провели тактико-спеціальні навчання(ФОТО)
25 Квітня12:13 Рівненські рятувальники провели відпрацювання документів оперативного реагування (ФОТО)
25 Квітня11:51 Рятувальники Рівненщини закликають краян не провокувати пожеж у природних екосистемах області.
24 Квітня17:21 Рятувальники провели пізнавальну екскурсію для учнів початкових класів Володимирецької ЗОШ №1 (ФОТО)
24 Квітня17:20 Безпека дітей понад усе!!!
24 Квітня16:54 Для студентів Володимирецького ВПУ № 29 рятувальники провели екскурсію пожежною частиною (ФОТО)
24 Квітня16:27 Острозькі рятувальники завітали до школярів місцевої школи на День цивільного захисту (ФОТО)
Останні новини