ГоловнаОстанні новини17 Січня, 2019р.
 Версія для друку

В аварійно-рятувальному загоні спеціального призначення відбулася нарада по підсумкам оперативно-службової діяльності за 2018 рік (ФОТО)

Опубліковано: 17.01.2019, 12:11

17 січня в аварійно-рятувальному загоні спеціального призначення Головного управління ДСНС у Рівненській області відбулася нарада по підсумкам оперативно-службової діяльності за 2018 рік. Проводив нараду начальник Головного управління ДСНС України у Рівненській області генерал-майор служби цивільного захисту Сергій Крук.

У ході засідання керівники по відповідних напрямках роботи аварійно-рятувального загону доповіли, що впродовж минулого року черговими аварійно-рятувальними відділеннями було здійснено 343 виїздів на ліквідацію різноманітних надзвичайних подій, ліквідацію пожеж, надання допомоги працівникам поліції при дорожньо-транспортних пригодах, надання допомоги громадянам на водних об’єктах, відкривання вхідних дверей помешкань громадян, демеркуризацію при розливах ртуті та на ліквідацію наслідків стихійних лих.

Значний обсяг роботи довелося виконувати фахівцям групи піротехнічних робіт. Саперами було здійснено 112 бойових виїздів та знешкоджено 632 вибухонебезпечних предмети часів Першої та Другої світових війн на території області. Крім того і сьогодні вони, ризикуючи власним життям, виявляють та знешкоджують цинічно встановлені терористами вибухові пристрої та боєприпаси на Сході України. Група життєзабезпечення здійснювала цілодобове чергування у пунктах обігріву на автошляхах області внаслідок ускладнення погодних умов. Також  особовий склад залучалися до розмінування несанкціонованих вибухів на 6 арсенал ЗСУ території м. Ічня. Своєчасно та якісно проводилось технічне обслуговування та ремонт пожежно-рятувальної техніки, засобів важкої та малої механізації, що у свою чергу забезпечило оперативне прибуття на місце пожежі чи будь-якої надзвичайної події та безвідмовну роботу в бойових умовах.

У свою чергу начальник обласного управління ДСНС генерал-майор служби цивільного захисту Сергій Крук, оцінюючи роботу аварійно-рятувального загону спеціального призначення, відзначив високий рівень готовності підрозділу до виконання завдань за призначенням та озвучив основні вимоги керівництва Державної служби України з надзвичайних ситуацій щодо забезпечення цивільного захисту населення і територій регіону та пріоритетні завдання Головного управління ДСНС  на 2019 рік.

По завершенню засідання ряд співробітників спецзагону було нагороджено грамотами ДСНС України у Рівненській області.

 1.JPG  2.JPG

3.JPG  4.JPG

5.JPG  6.JPG

7.JPG  8.JPG

9.JPG  10.JPG

16.JPG  17.JPG

11.JPG  12.JPG

13.JPG  14.JPG

ГУ ДСНС України у Рівненській області

 


   
Останні новини
23 Травня17:22 Рятувальники Рівненщини продовжують переймати передовий досвід в інших пожежних частинах Рівненського гарнізону (ФОТО)
23 Травня17:19 Костопільський район: рятувальники провели тактико спеціальні навчання на території опорного закладу Деражненський ліцей (ФОТО)
23 Травня17:18 До Володимирецьких рятувальників у гості завітали учні Воронківського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» (ФОТО)
23 Травня16:42 Костопільські та Гощанські рятувальники перейняли передовий досвід в інших пожежних частинах Рівненського гарнізону (ФОТО)
23 Травня15:11 Добро можна робити і не лише своїми професійними діями (ФОТО)
23 Травня13:02 Дубровицький район: відбулися тактико-спеціальні навчання на ПАТ «Дубровицьке хлібоприймальне підприємство» (ФОТО)
23 Травня12:57 Дубровицькі рятувальники провели навчання населення правилам пожежної безпеки в побуті (ФОТО)
23 Травня10:50 Дубенський район: рятувальники відпрацювали документи оперативного реагування (ФОТО)
23 Травня10:31 Дубенськими рятувальниками проведено відпрацювання житлового сектору з питань дотримання вимог пожежної безпеки в побуті (ФОТО)
22 Травня16:04 На Здобунівщині проведено практичні навчання перевірки взаємодії районних служб цивільного захисту (ФОТО)
22 Травня15:19 Рівненські рятувальники прийняли участь в урочистих заходах з нагоди 870-річчя заснування Пересопниці (ФОТО)
22 Травня15:10 Гощанський район: рятувальники завітали бо учнів загальноосвітніх шкіл с. Рясники та с. Бабин (ФОТО)
22 Травня15:02 До Млинівських рятувальників у гості завітали учні Млинівської гуманітарної гімназії (ФОТО)
22 Травня14:55 Радивилів: до рятувальників на екскурсію завітали діти місцевої школи (ФОТО)
22 Травня14:50 Здолбунівські рятувальники провели навчання із залученням пожежного потягу (ФОТО)
Останні новини