ГоловнаОстанні новини12 Лютого, 2019р.
 Версія для друку

Рівненські рятувальники нагородили грамотами обласного управління ДСНС сімох вогнеборців-добровольців з Центру безпеки громадян, що розташовується у селі Біла Криниця Рівненського району (ФОТО)

Опубліковано: 12.02.2019, 15:31

12 лютого рівненські рятувальники нагородили грамотами обласного управління  ДСНС «За рішучі та сміливі дії під час ліквідації пожежі» сімох вогнеборців-добровольців з Центру безпеки громадян, що розташовується у селі Біла Криниця  Рівненського району.

Варто відмітити, що в лютому місяці добровольці вже тричі виїжджали на пожежі у ввіреній їм місцевості. Завдяки їхнім умілим та рішучим діям під час гасіння пожеж, було не допущено розповсюдження вогню на більшу площу і як результат – врятовано на десятки тисяч гривень людського майна.

Білокриницькі добровольці – це добре навчені та підготовленні бійці рятувальної справи. Навчання з домедичної, пожежної та рятувальної підготовки вони пройшли за програмою «Польська допомога» у навчально-тренувальних центрах Республіки Польща та Головного управління ДСНС у Рівненській області.

Добровільний пожежний рух є дуже перспективним. І на Рівненщині він і в подальшому активно розвиватиметься. Отже рухаємося вперед заради безпеки та спокою громади.

100.JPG

101.JPG102.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

103.JPG104.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

105.JPG106.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

107.JPG

Головне управління ДСНС України у Рівненській області

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


   
Останні новини
23 Березня09:33 Володимирець: рятувальники провели навчання з пожежної безпеки з працівниками культури (ФОТО)
22 Березня16:35 Сарни: рятувальники проведели спільне тактико-спеціальне навчання на тему “Гасіння пожеж та проведення рятувальних робіт у будівлях з масовим перебуванням людей, на території Державної установи Катеринівської виправної колонії №46 (ФОТО)
22 Березня15:42 Рятувальники Рівненщини закликають громадян берегти екологію рідної області!
22 Березня14:56 Співробітники Сарненського районного сектору та Головного управління ДСНС України у Рівненській області провели протипожежний інструктаж з головами та членами ДВК Сарненського району (ФОТО)
22 Березня14:50 Співробітники Радивилівського районного сектору та Головного управління ДСНС України у Рівненській області провели протипожежний інструктаж з головами та членами ДВК Радивилівського району (ФОТО)
22 Березня14:35 Співробітники Костопільського районного сектору та Головного управління ДСНС України у Рівненській області провели протипожежний інструктаж з головами та членами ДВК Костопільського і Березнівського району (ФОТО)
21 Березня17:18 Рівненські рятувальники проводять протипожежні інструктажі з головами виборчих дільниць (ФОТО)
21 Березня16:34 Млинівський район: рятувальники провели протипожежний інструктаж з усіма головами та членами виборчих дільниць району (ФОТО)
21 Березня16:09 Гощанські рятувальники здійснили профілактичне відпрацювання Бугринської об’єднаної територіальної громади (ФОТО)
21 Березня14:47 Радивилів: психологи ДСНС провели заняття з учнями шкіл міста (ФОТО)
21 Березня13:32 Млинівські рятувальники провели відпрацювання документів оперативного реагування (ФОТО)
21 Березня13:21 Рокитнівські рятувальники провели тактико-спеціальні навчання та відпрацювали документи оперативного реагування (ФОТО)
21 Березня13:11 Радивилівські рятувальники провели відпрацювання документів оперативного реагування (ФОТО)
21 Березня12:43 З нагоди Всесвітнього дня людини з синдромом Дауна рятувальники ДСНС Рівненщини влаштували надзвичайне свято для сонячних дітей (ВІДЕО) (ФОТО)
21 Березня10:23 Дубно: рятувальники провели протипожежний інструктаж з усіма головами та членами виборчих дільниць району (ФОТО)
Останні новини