ГоловнаОстанні новини15 Березня, 2019р.
 Версія для друку

У Києві відбулася перша конференція громадської організації «Найсильніший пожежний-рятувальник України»

Опубліковано: 15.03.2019, 16:55

 

Уже третій рік поспіль в Україні проводяться змагання «Найсильніший пожежний-рятувальник України». Перші масштабні змагання з цього виду спорту відбулися у 2017 році у Києві, крім того на такому високому рівні ці змагання проходили у Дніпрі. Ну і наймасштабніші змагання з цього виду спорту були проведені у вересні 2018 року на Хрещатику, в яких участь приймали не лише українські рятувальники, а й рятувальники із закордону.

Цей вид спорту дуже швидко набрав популярності серед українських рятувальників, тому існує необхідність просування та популяризації цього виду спорту й надалі. Тож, було прийнято рішення створити громадську організацію «Найсильніший пожежний-рятувальник України», Президентом якої став Сергій Пожарський, а її Генеральним секретарем Андрій Комаров.

15 березня, в актовому залі Головного управління ДСНС України у м. Києві відбулася перша Конференція громадської організації «Найсильніший пожежний-рятувальник України», на яку були запрошені люди, які приймають активну участь у розвитку цього виду спорту, аби обговорити подальші дії функціонування організації та популяризацію цих змагань на території України.

З вітальним словом виступив начальник Головного управління ДСНС України у м. Києві Андрій Ватолін, який наголосив, що змагання «Найсильніший пожежний-рятувальник» зайняли важливе місце серед українських рятувальників, що і підтверджує його стрімкий розвиток.

Під час засідання, колективним рішенням було обрано почесного Президента організації Миколу Чечоткіна. Першим Віце-президентом організації став Андрій Ватолін, а трьома  Віце-президентами організації стали Сергій Крук, Андрій Кульбач та Максим Грицаєнко, кожен з яких будуть відповідати за певні напрямки цього виду спорту. Ці люди є керівниками територіальних управлінь ДСНС України, які зробили чималий внесок у розвиток цих змагань в Україні.

В подальшому планується обирати кандидатів на ці посади за рішенням громадськості.

Аби ця організації існувала, учасників конференції було ознайомлено із проектом статуту, який і було прийнято з деякими поправками.

На завершення, було обговорено основні проблемні питання, які виникають під час організації цих змагань, а також було обговорено пропозиції подальшого розвитку цього виду спорту в Україні.

IMG_1917.jpg IMG_1919.jpg

IMG_1922.jpg IMG_1929.jpg

IMG_1936.jpg IMG_1940.jpg

IMG_1942.jpg IMG_1946.jpg

IMG_1948.jpg

 

ГУ ДСНС України у м. Києві


   
Останні новини
23 Березня09:33 Володимирець: рятувальники провели навчання з пожежної безпеки з працівниками культури (ФОТО)
22 Березня16:35 Сарни: рятувальники проведели спільне тактико-спеціальне навчання на тему “Гасіння пожеж та проведення рятувальних робіт у будівлях з масовим перебуванням людей, на території Державної установи Катеринівської виправної колонії №46 (ФОТО)
22 Березня15:42 Рятувальники Рівненщини закликають громадян берегти екологію рідної області!
22 Березня14:56 Співробітники Сарненського районного сектору та Головного управління ДСНС України у Рівненській області провели протипожежний інструктаж з головами та членами ДВК Сарненського району (ФОТО)
22 Березня14:50 Співробітники Радивилівського районного сектору та Головного управління ДСНС України у Рівненській області провели протипожежний інструктаж з головами та членами ДВК Радивилівського району (ФОТО)
22 Березня14:35 Співробітники Костопільського районного сектору та Головного управління ДСНС України у Рівненській області провели протипожежний інструктаж з головами та членами ДВК Костопільського і Березнівського району (ФОТО)
21 Березня17:18 Рівненські рятувальники проводять протипожежні інструктажі з головами виборчих дільниць (ФОТО)
21 Березня16:34 Млинівський район: рятувальники провели протипожежний інструктаж з усіма головами та членами виборчих дільниць району (ФОТО)
21 Березня16:09 Гощанські рятувальники здійснили профілактичне відпрацювання Бугринської об’єднаної територіальної громади (ФОТО)
21 Березня14:47 Радивилів: психологи ДСНС провели заняття з учнями шкіл міста (ФОТО)
21 Березня13:32 Млинівські рятувальники провели відпрацювання документів оперативного реагування (ФОТО)
21 Березня13:21 Рокитнівські рятувальники провели тактико-спеціальні навчання та відпрацювали документи оперативного реагування (ФОТО)
21 Березня13:11 Радивилівські рятувальники провели відпрацювання документів оперативного реагування (ФОТО)
21 Березня12:43 З нагоди Всесвітнього дня людини з синдромом Дауна рятувальники ДСНС Рівненщини влаштували надзвичайне свято для сонячних дітей (ВІДЕО) (ФОТО)
21 Березня10:23 Дубно: рятувальники провели протипожежний інструктаж з усіма головами та членами виборчих дільниць району (ФОТО)
Останні новини