ГоловнаОстанні новини17 Травня, 2019р.
 Версія для друку

Рівне: проведено семінар-нараду з посадовими особами, які здійснюють функції державного нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки в містах та районах області (ФОТО)

Опубліковано: 17.05.2019, 16:28

29 січня у 3-й державній пожежно-рятувальній частині м. Рівне відбулася семінар-нарада з посадовими особами, які здійснюють функції державного нагляду (контролю) у сфері пожежної та техногенної безпеки в містах та районах області, щодо забезпечення належного рівня пожежної та техногенної безпеки на території області та обговорення шляхів подальшого вдосконалення форм і методів роботи. Нарада проходила під головуванням заступника начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям полковника служби цивільного захисту Олега Панюка. Учасники семінару підбили підсумки роботи наглядового блоку за 4 місячі.
Також усім присутнім учасникам семінару нагадали порядок та особливості проведення перевірок органами державного нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки. Окремо організатори семінару звернули увагу інспекторів на виконанні вимог законодавства у протипожежній сфері, неухильному дотриманні нормативно-правових актів під час здійснення наглядово-профілактичних функцій, роз’яснили основні вимоги Закону України «Про запобігання корупції». У порядку денному також вивчалися теми, що стосуються цивільного захисту населення, зокрема, вимоги постанов Кабінету Міністрів, щодо навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях

інспекція (1).JPG     інспекція (2).JPG

інспекція (9).JPG     інспекція (8).JPG

інспекція (3).JPG     інспекція (4).JPG

інспекція (5).JPG     інспекція (6).JPG

інспекція (10).JPG     інспекція (12).JPG

інспекція (11).JPG     інспекція (7).JPG

 


   
Останні новини
26 Червня15:41 Млинівські рятувальники провели профілактичне відпрацювання населених пунктів Бокіймівської ОТГ (ФОТО)
26 Червня15:32 Острозькі рятувальники продовжують відпрацьовувати документи оперативного реагування (ФОТО)
26 Червня14:12 Рівненські рятувальники прийняли участь навчаннях працівників органів системи МВС (ВІДЕО) (ФОТО)
26 Червня11:49 Психологи Головного Управління ДСНС України у Рівненській області взяли участь у навчально-методичних зборах психологів Державної служби України з надзвичайних ситуацій
25 Червня15:03 Сарненські рятувальники здали заліки із службової підготовки (ФОТО)
25 Червня14:46 Рятувальники провели додатковий інструктаж з обслуговуючим персоналом Костопільської центральної районної бібліотеки (ФОТО)
24 Червня16:52 Рокитнівські рятувальники здали заліки зі службової підготовки (ФОТО)
24 Червня16:34 До рятувальників з охорони ВП «Рівненська АЕС» завітали діти(ФОТО)
24 Червня12:54 До острозьких рятувальників завітали вихованці НВК «Сіянцівська ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок» (ФОТО)
24 Червня10:30 Рокитнівський район: рятувальники провели відпрацювання житлового сектору Біловіжської сільської ради (ФОТО)
22 Червня17:11 На Рівненщині пройшли перші в Україні навчання “Rescue Days Ukraine 2019”
21 Червня15:10 Рятувальники з охорони Рівненської АЕС ліквідували умовну пожежу на ВРП ( відкритий розпридільчий пристрій )– 750 кВт промислового майданчика охороняємого об’єкта (ФОТО)
21 Червня15:06 Сарненський район: рятувальники провели профілактичне відпрацювання житлових секторів (ФОТО)
21 Червня12:23 На Рівненщині відбувся комунікаційний семінар для представників територіальних прес-служб ДСНС України (ВІДЕО)
21 Червня10:19 Здолбунівські рятувальники відпрацювали документи оперативного реагування на об’єкті “АГРО консалт АВ” (ФОТО)
Останні новини