ГоловнаОстанні новини17 Травня, 2019р.
 Версія для друку

Рівне: проведено семінар-нараду з посадовими особами, які здійснюють функції державного нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки в містах та районах області (ФОТО)

Опубліковано: 17.05.2019, 16:28

29 січня у 3-й державній пожежно-рятувальній частині м. Рівне відбулася семінар-нарада з посадовими особами, які здійснюють функції державного нагляду (контролю) у сфері пожежної та техногенної безпеки в містах та районах області, щодо забезпечення належного рівня пожежної та техногенної безпеки на території області та обговорення шляхів подальшого вдосконалення форм і методів роботи. Нарада проходила під головуванням заступника начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям полковника служби цивільного захисту Олега Панюка. Учасники семінару підбили підсумки роботи наглядового блоку за 4 місячі.
Також усім присутнім учасникам семінару нагадали порядок та особливості проведення перевірок органами державного нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки. Окремо організатори семінару звернули увагу інспекторів на виконанні вимог законодавства у протипожежній сфері, неухильному дотриманні нормативно-правових актів під час здійснення наглядово-профілактичних функцій, роз’яснили основні вимоги Закону України «Про запобігання корупції». У порядку денному також вивчалися теми, що стосуються цивільного захисту населення, зокрема, вимоги постанов Кабінету Міністрів, щодо навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях

інспекція (1).JPG     інспекція (2).JPG

інспекція (9).JPG     інспекція (8).JPG

інспекція (3).JPG     інспекція (4).JPG

інспекція (5).JPG     інспекція (6).JPG

інспекція (10).JPG     інспекція (12).JPG

інспекція (11).JPG     інспекція (7).JPG

 


   
Останні новини
23 Травня17:22 Рятувальники Рівненщини продовжують переймати передовий досвід в інших пожежних частинах Рівненського гарнізону (ФОТО)
23 Травня17:19 Костопільський район: рятувальники провели тактико спеціальні навчання на території опорного закладу Деражненський ліцей (ФОТО)
23 Травня17:18 До Володимирецьких рятувальників у гості завітали учні Воронківського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» (ФОТО)
23 Травня16:42 Костопільські та Гощанські рятувальники перейняли передовий досвід в інших пожежних частинах Рівненського гарнізону (ФОТО)
23 Травня15:11 Добро можна робити і не лише своїми професійними діями (ФОТО)
23 Травня13:02 Дубровицький район: відбулися тактико-спеціальні навчання на ПАТ «Дубровицьке хлібоприймальне підприємство» (ФОТО)
23 Травня12:57 Дубровицькі рятувальники провели навчання населення правилам пожежної безпеки в побуті (ФОТО)
23 Травня10:50 Дубенський район: рятувальники відпрацювали документи оперативного реагування (ФОТО)
23 Травня10:31 Дубенськими рятувальниками проведено відпрацювання житлового сектору з питань дотримання вимог пожежної безпеки в побуті (ФОТО)
22 Травня16:04 На Здобунівщині проведено практичні навчання перевірки взаємодії районних служб цивільного захисту (ФОТО)
22 Травня15:19 Рівненські рятувальники прийняли участь в урочистих заходах з нагоди 870-річчя заснування Пересопниці (ФОТО)
22 Травня15:10 Гощанський район: рятувальники завітали бо учнів загальноосвітніх шкіл с. Рясники та с. Бабин (ФОТО)
22 Травня15:02 До Млинівських рятувальників у гості завітали учні Млинівської гуманітарної гімназії (ФОТО)
22 Травня14:55 Радивилів: до рятувальників на екскурсію завітали діти місцевої школи (ФОТО)
22 Травня14:50 Здолбунівські рятувальники провели навчання із залученням пожежного потягу (ФОТО)
Останні новини