ГоловнаОстанні новини18 Жовтня, 2019р.
 Версія для друку

Рівненські рятувальники спільно з представниками навчально- методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності провели функціональне навчання з питань цивільного захисту

Опубліковано: 18.10.2019, 16:05

17 жовтня на базі навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області було проведено функціональне навчання з особовим складом ДПРЧ-6 (смт. Млинів), ДПРЧ -17 (м. Острог), ДПРЧ-18  (м. Здолбунів) та ДПРП-1 (смт. Демидівка) ГУ ДСНС України у Рівненській області, які залучаються до організації та проведення робіт з дозиметричного контролю та радіаційно-хімічної розвідки. 

Працівники ГУ ДСНС України у Рівненській області довели до слухачів інформацію про організацію моніторингу за радіаційною та хімічною обстановкою на території Рівненської області, а також порядок розгортання та організація роботи поста радіаційного та хімічного спостереження.

Крім того, було проведено практичне заняття  щодо замірів концентрації небезпечної хімічної речовини в повітрі за допомогою газоаналізаторів                Дозор С-М-5, що знаходяться на озброєнні в підпорядкованих підрозділах.

Підводячи підсумки навчання, заступник начальника управління організації реагування на надзвичайні ситуації та цивільного захисту Головного управління ДСНС України у Рівненській області полковник служби цивільного захисту Іван Жакун зазначив, що подібні навчання є дуже важливим елементом в системі професійної підготовки рятувальників, адже в умовах надзвичайної ситуації досягти позитивного результату без базових навчань та тренувань неможливо.

DSC_0554.JPG DSC_0559.JPG

DSC_0580.JPG DSC_0598.JPG

DSC_0616.JPG DSC_0653.JPG

DSC_0668.JPG DSC_0686.JPG

ГУ ДСНС України у Рівненській області


   
Останні новини
9 Липня14:41 В Рівному рятувальники провели навчання у будинках підвищеної поверховості
9 Липня11:59 Варашські рятувальники провели нічні заняття на будинках підвищеної поверховості
9 Липня09:43 Костопільські рятувальники провели нічні практичні заняття
8 Липня16:36 З рятувальниками проведено відеоурок по заходах із деблокування потерпілих та ліквідації наслідків ДТП за участю електромобілів
8 Липня13:53 Вщент запарковані автомобілями проїзди та під’їзди до житлових будинків створюють перешкоду для рятувальної техніки
7 Липня12:29 Рятувальники 1-ї державної пожежно-рятувальної частини провели навчання по відшукуванню людей у задимленому приміщенні та виявлення осередку пожежі.
7 Липня09:37 Традиційно, в ніч з 6 на 7 липня відзначається свято Івана Купала. Супроводжується воно запусканням дівочих вінків у воду, стрибками через ритуальне вогнище та купанням у водоймах.
6 Липня12:45 На Рівненщині рятувальники проводять психологічний відбір молоді до вступу у ВУЗи системи ДСНС України
6 Липня08:44 Впродовж минулого тижня підрозділи Головного управління ДСНС України у Рівненській області здійснили 43 виїзди на ліквідацію пожеж, надання допомоги та знищення боєприпасів часів війни (ДОВІДКА)
5 Липня09:11 Зведений загін рятувальників Рівненського гарнізону ДСНС, що виконували службові завдання по ліквідації наслідків масштабної повені у Прикарпатському регіоні країни повертаються додому.
5 Липня09:00 Співробітники ДСНС закликають громадян не провокувати пожежі в природних екосистемах!
3 Липня16:31 Рятувальники обласного управління відпрацювали дії по ліквідації наслідків аварії повітряного судна та порятунку потерпілого з глибини
3 Липня16:27 З метою недопущення втрат зернових через пожежі в місцях збирання нового врожаю рятувальники Здолбунівщини провели профілактичну роботу на фермерських господарствах району.
3 Липня15:53 Рівненські рятувальники провели спільні навчання з пожежною дружиною Городоцького виправного центру № 131
2 Липня15:15 Служба безпеки дорожнього руху ГУ ДСНС України у Рівненській нагадує!
Останні новини