ГоловнаОстанні новини12 Лютого, 2020р.
 Версія для друку

Рятувальники з охорони Рівненської АЕС в рамках проведення антитерористичних навчань під егідою СБУ України провели спільні навчання по ліквідації умовної пожежі

Опубліковано: 12.02.2020, 17:10

В рамках проведення антитерористичних навчань проведених під егідою СБУ України рятувальники підпорядкованих підрозділів ДПРЗ-2 (22 ДПРЧ, 23 ДПРЧ) ГУ ДСНС України у Рівненській області з охорони Рівненської АЕС провели спільні навчання по ліквідації умовної пожежі (аварії) в приміщення маслосистем ГЦН (головний циркулюючий насос) на відмітці 0.00м. реакторного відділення блоку №1,2 ВП «Рівненська АЕС» ДП НАЕК Енергоатом.


Виходячи з тактичного задуму умовна пожежа виникла в реакторному відділені блоку №1,2 в середині технологічного приміщення А115(1) маслосистем приточного та підживлюючого насосів, в результаті розливу мастила з подальшим коротким замиканням.


По прибуттю рятувальники ДСНС організували розвідку, евакуювали з осередку пожежі умовного потерпілого, надали йому першу медичну допомогу, здійснили розстановку сил і засобів, передбачених для ліквідації такого роду надзвичайних подій, провели оперативне розгортання з прокладенням магістральних ліній для локалізації та подальшої ліквідації умовної аварії.
Для ліквідації надзвичайної ситуації вогнеборці задіяли 6 одиниць пожежної та спеціальної техніки та близько 20 осіб особового складу.


Після того, як були відпрацьовані усі заплановані дії, керівники навчань підвели підсумки, довели оперативно-тактичну характеристику об’єкту та особливості ведення оперативних дій. Небезпекою даних надзвичайних подій є можливість радіаційного опромінення особового складу під час проведення оперативної роботи. Особлива увага зверталася на дотриманні правил безпеки праці.
Проведення таких навчань дає змогу налагодити взаємодію між пожежно-рятувальними підрозділами ДПРЗ-2 ГУ ДСНС України у Рівненській області та СБУ України, що дасть змогу у випадку виникнення надзвичайної ситуації ефективно ліквідувати її.
101.jpg 102.jpg

103.jpg 104.jpg

105.jpg 106.JPG

107.JPG 108.jpg

ГУ ДСНС України у Рівненській області


   
Останні новини
11 Серпня11:43 Увага, погіршення погодних умов на території Рівненщини!!!
10 Серпня17:25 Дубенські рятувальники оперативно відреагували на повідомлення про пожежу у гаражному кооперативі
10 Серпня14:50 Коли професійні рятувальники - справжні спортсмени!!!
10 Серпня14:43 З особовим складом пожежно-рятувальної частини АРЗ СП ДСНС Рівненщини проведено навчання з вивчення основних алгоритмів роботи з пневмо-, гідро-, та бензоінструментом
10 Серпня14:29 Відповідно до план-завдання рятувальниками обласного центру проводиться оцінка готовності ДП «Володимирецький лісгосп», ДП «Рафайлівський лісгосп» та Білоозерське лісництво Рівненського природного господарства».
10 Серпня14:04 Рятувальники Дубенщини провели рейд із профілактичною метою, для контролю та забезпечення пожежної безпеки під час збиральної кампанії.
10 Серпня12:23 З початку проведення карантинних заходів оброблено 13 290 транспортних засобів
10 Серпня09:52 Вараш: рятувальники продовжують проводити профілактичні рейди та роз’яснювальні заходи серед громадян у житловому секторі міста
10 Серпня08:44 Впродовж минулого тижня підрозділи Головного управління ДСНС України у Рівненській області здійснили 37 виїздів на ліквідацію пожеж, надання допомоги та знищення боєприпасів часів війни (ДОВІДКА)
9 Серпня23:32 Млинівські рятувальники ліквідували загорання післяжнивних залишків
9 Серпня22:00 Рівненській район: громадяни самостійно ліквідували загорання в автомобілі КамАЗ
7 Серпня11:11 Рятувальники Рівненщини отримали нове спецобладнання для ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій
6 Серпня16:54 Подяка від людей!
6 Серпня15:23 Гощанські рятувальники спільно з представниками Горбаківської сільської ради розмістили на її території 40 вказівників місця розташування пожежних гідрантів
6 Серпня15:15 Рятувальники провели практичне відпрацювання документів оперативного реагування на ТОВ "Здолбунівському механічному заводі"
Останні новини