ГоловнаОстанні новини1 Травня, 2021р.
 Версія для друку

Рівненські рятувальники спільно з представниками Рівненського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф провели Тренінг з питань цивільного захисту (ФОТО)

Опубліковано: 01.05.2021, 09:16
22 квітня на базі 4 Державного пожежно-рятувального загону м. Дубно та 28 квітня на базі 5 Державного пожежно-рятувального загону м. Сарни з начальниками пожежно-рятувальних частин, заступниками та начальниками караулів ДПРЧ-5 (м. Дубно), ДПРЧ-6 (смт. Млинів), ДПРЧ-7 (м. Радивилів), ДПРЧ-8 (м. Сарни), ДПРЧ-9 (м. Березне), ДПРЧ-10 (смт Рокитне), ДПРП-1 (смт. Демидівка), ДПРП-2 (с. Козин), ДПРП-3 (с. Моквин), ДПРП-4 (с. Соснове), ДПРП-6 (с. Острожець) та ДПРП-7 (смт. Степань) було проведено Тренінги по вдосконаленню теоретичних знань та практичних навичок щодо дій під час виникнення надзвичайних ситуацій з викидом (виливом) небезпечних хімічних речовин (далі – НХР) та порядку організації утримання та використання захисних споруд цивільного захисту, які знаходяться на балансі підрозділів.
В ході Тренінгу було розглянуто модель ліквідації надзвичайної ситуації на території територіальної громади, детально проаналізовано алгоритми дій пожежно-рятувального підрозділу та місцевих органів влади при виникненні аварій з НХР, а також доведено інформацію щодо технічних характеристик автомобільних цистерн, що перевозять небезпечні вантажі, порядок герметизації і відкачування небезпечних речовин з пошкоджених ємностей.
На чотирьох навчальних локаціях учасники навчання мали можливість практично попрацювати з приладами радіаційної і хімічної розвідки, було наочно продемонстровано порядок розгортання та роботи поста радіаційного і хімічного спостереження, а також здійснювалося практичне укриття у захисній споруді цивільного захисту.
Крім того, представниками Дубенської та Сарненської підстанцій екстреної (швидкої) медичної допомоги було доведено до слухачів інформацію про порядок надання допомоги постраждалим при ураженні хімічними речовинами та проведено практичне тренування особового складу на спеціальному тренажері по наданню домедичної допомоги постраждалим.
На завершення Тренінгу, доведено вимоги глави VI «Цивільна оборона» Додаткового протоколу до Женевських конвенцій від 12 серпня 1949 року, що стосується захисту жертв міжнародних збройних конфліктів (Протокол I), від 8 червня 1977 року та основні завдання пожежно-рятувальних підрозділів, що спрямовані на захист цивільного населення від небезпек та допомогти йому усунути безпосередні наслідки воєнних дій або лиха, а також створити умови, необхідні для його виживання.
 
й1.jpg й2.jpg
 
й3.jpg й4.jpg
 
й5.jpg й6.jpg
 
й7.jpg й8.jpg
 
й9.jpg й10.jpg
 
й11.jpg й12.jpg
 
й13.jpg й14.jpg 
 
й15.jpg
 
Головне управління ДСНС України у Рівненській області

   
Останні новини
7 Травня15:13 Рятувальники Рівненщини, що задіяні до відновлювальних робіт у Донецькій області подарували школярам з Верхньоторецького Ікону Богородиці "Неопалима Купина"
7 Травня11:47 27 житлових будинків відбудували рятувальники зведеного загону ДСНС Рівненщини для цивільного населення Донеччини, що постраждали внаслідок бойових дій!
6 Травня16:55 З курсантами ЛДУ БЖД проведено вступний інструктаж
6 Травня16:13 На Радивилівщині пройшли заходи з вручення спеціалізованого автомобіля Reno Duster придбаного за рахунок співфінансування Радивилівської міської ради, районного бюджету та Бугаївської сільської ради
6 Травня13:55 Роз’яснення для жителів Рівненщини щодо функцій й завдань Головного управління ДСНС України у Рівненській області!
6 Травня12:05 Вараські рятувальники провели протипожежне заняття з працівниками дошкільного навчального закладу
5 Травня11:59 Обережно підозрілі предмети!!!
3 Травня09:04 Впродовж минулого тижня підрозділи Головного управління ДСНС України у Рівненській області здійснили 67 виїздів на ліквідацію пожеж та надання допомоги (ДОВІДКА)
2 Травня13:43 На Рівненщині громадяни зустріли Великдень безпечно!
1 Травня09:16 Рівненські рятувальники спільно з представниками Рівненського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф провели Тренінг з питань цивільного захисту (ФОТО)
1 Травня09:09 Співробітники обласного управління ДСНС взяли участь в засіданні штабу Координаційної групи АТЦ при УСБУ в Рівненській області
1 Травня08:45 З 9-ї години ранку 01 травня до 9-ї ранку 05 травня рятувальники Рівненщини переходять на посилений режим несення служби!
30 Квітня14:01 Рокитнівські рятувальники перевірили готовність підрозділів місцевої пожежної охорони
30 Квітня13:07 З особовим складом апарату та підпорядкованих підрозділів Головного управління ДСНС України у Рівненській області в режимі відеоселектору було проведено службову нараду щодо посиленого несення служби у період відзначення Великодня та травневих свят.
30 Квітня09:40 Рятувальники Рівненщини вітають з професійним святом прикордонників!
Останні новини