ГоловнаВідео (ГУ ДСНС)17 Червня, 2020р.
 Версія для друку

Нове потужне рятувальне судно на повітряній подушці «Tornado F50 LONG» яке буде слугувати для порятунку людей на водоймах області, отримали рятувальники Рівненщини

Опубліковано: 17.06.2020, 16:49

17 червня нове потужне рятувальне судно на повітряній подушці «Tornado F50 LONG» яке буде слугувати для порятунку людей на водоймах області, отримали рятувальники Рівненщини.

Захід відбувався на території Рівненської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби на водних об'єктах і на ньому були присутні голова Рівненської обласної державної адміністрації Віталій Коваль та перший заступник голови обласної ради Сергій Свисталюк.

Сучасне судно-амфібію сьогодні передали рятувальникам голова Рівненської ОДА Віталій Коваль спільно із першим заступником голови Рівненської обласної ради Сергієм Свисталюком та начальником ГУ ДСНС України у Рівненській області Сергієм Круком.

«Катер придбано за кошти обласного бюджету. Його виготовили у Миколаєві та коштує засіб 385 тисяч гривень. Приємно відзначити, що українське сучасне судно підсилить роботу рятувальникам на воді та допоможе рятувати життя мешканцям нашої області. Адже розпочався купальний сезон, і, на превеликий жаль, ми вже цьогоріч маємо 8 утоплеників», - зазначив Віталій Коваль.

За словами Сергія Крука, плавзасіб «Tornado F50 LONG» повністю укомплектований рятувальним спорядженням. Судно можна використовувати і на заболочених територіях, узбережжі, снігу та льоду, під час паводків і знаходитиметься воно на балансі аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Рівненській області.
Судно на повітряній подушці цінується в першу чергу за свої амфібійні властивості, завдяки яким його можна використовувати в абсолютно різних цілях. Навесні, влітку і восени його можна використовувати на воді, узбережжі, заболоченій території, під час паводків і т.д., що надзвичайно добре підходить під кліматичні умови та географічні особливості поліського краю.
У зимовий час судно на повітряній подушці прекрасно себе «відчуває» на снігу, на товстому і тонкому льоду, крижаних торосів.

«Це вагома підтримка для нас. Катер використовуватимуть на найбільших водоймах області - Хрінниках та Білому озері, де є найбільші скупчення відпочивальників. А також, завдяки ньому, можна проводити спільні навчання із рятування людей на воді», - відмітив начальник РОКАРСВО Анатолій Якимчук.
Разом з тим, судно було практично протестована на озері Басів кут, де його залучили до спільних навчань рятувальники ДСНС та водолази РОКАРСВО.


   
Відео (ГУ ДСНС)
1 Серпня14:14 В ДСНС Рівненщини першими на території країни запустили систему моніторингу радіаційної обстановки! Детальніше у сюжеті телеканалу UA:РІВНЕ!
27 Липня17:23 Рятувальники з Рівненщини продовжують відбудовувати житлові будинки у прифронтових населених пунктах Донеччини
24 Липня15:58 Рятувальники провели майстерклас з ліквідації наслідків дорожньо-транспортних пригод для слухачів Рівненської академії патрульної поліції
15 Липня16:41 Спеціалізовані служби цивільного захисту Рівненської області відпрацювали спільний алгоритм дій щодо ліквідації наслідків можливих надзвичайних ситуацій
14 Липня19:04 Проведено оперативну готовність підпорядкованих підрозділів ДСНС Рівненщини!
10 Липня14:35 Рятувальники на Рівненщині проводять профілактичні рейди по сільськогосподарських підприємствах
9 Липня17:08 В містах обласного підпорядкування Рівненської області рятувальники провели навчання у будинках підвищеної поверховості
28 Червня13:00 На ліквідацію наслідків повені у Прикарпатському регіоні рівненські рятувальники відправили додатково важку інженерну техніку
27 Червня10:48 Відео роботи рівненських рятувальників на Прикарпатті.
26 Червня17:53 Рівненські рятувальники здійснили супровід колони техніки з гуманітарним вантажем з Республіки Польща
25 Червня11:06 Рівненські рятувальники вирушили на ліквідацію наслідків негоди у Прикарпатському регіоні
24 Червня13:10 Загальна інформація про надання допомоги рятувальниками та ліквідації наслідків негоди минулої доби на Рівненщині!!!
21 Червня10:00 Рятувальники спільно з колегами із патрульної поліції, водіями-волонтерами ініціативи "Підвези медика" та активістами "Volkswagen клуб Рівне" оригінально привітали медичний персонал Центральної міської лікарні Рівного з професійним святом.
17 Червня16:49 Нове потужне рятувальне судно на повітряній подушці «Tornado F50 LONG» яке буде слугувати для порятунку людей на водоймах області, отримали рятувальники Рівненщини
14 Червня17:22 В Рівному під час пожежі в багатоквартирному житловому будинку вогнеборцями врятовано 6 людей та евакуйовано 17 мешканців
Відео (ГУ ДСНС)