ГоловнаВідео (ГУ ДСНС)5 Квітня, 2021р.
 Версія для друку

Відлуння війни!

Опубліковано: 05.04.2021, 13:52
З початку року на території Рівненщини піротехніками обласного управління ДСНС було знищено 122 вибухонебезпечних предмети часів Першої та Другої світових війн.
З весняним потеплінням під час проведення господарських робіт громадяни частіше почали виявляти боєприпаси у на своїх приватних ділянках, городах, полях, а також під час відвідування лісу.
На щастя обійшлося без прикрих інцидентів, травм та загибелі.
Тому рятувальники нагадують основні правила поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів, насамперед необхідно:
- зателефонувати за номерами «101» або "102".
- відгородити місце, де знаходиться боєприпас;
- нікого не допускати до цього місця, організувати біля нього постійне чергування до прибуття рятувальників та поліцейських. У жодну разі не брати їх у руки та не переносити з місця та місце.
Пам’ятаєте правильно і безпечно знешкодити вибухонебезпечні предмети здатні лише досвідчені сапери групи піротехнічних робіт. Ні в якому разі не намагайтеся робити це самі, адже це може призвести до трагічних наслідків.

   
Відео (ГУ ДСНС)
19 Червня12:43 Співробітники ДСНС та Нацполіції організували свято безпеки у літньому таборі, де відпочивають діти рятувальників та поліцейських
18 Червня09:14 Збірна команда спортсменів-рятувальників у турнірі з футзалу на Кубку голови ОДА впевнено йде до перемоги!
16 Червня09:16 Літні канікули у розпалі!
11 Червня09:18 Рівне 112 переможці!!!
9 Червня13:58 Шановні громадяни! Повсякчас є висока ймовірність виявити вибухонебезпечні предмети часів минулої війни у найбільш неочікуваних місцях.
4 Червня15:45 Сапери та медики ГУ ДСНС області провели для резервістів та військозобов'язаних заняття з мінної безпеки та медичної підготовки на території Рівненського загальновійськового полігону
4 Червня11:35 Сюжет про рівненського стронгмена-рятувальника
1 Червня17:12 Рятувальники Рівненщини в рамках Міжнародного дня захисту дітей долучилися до громадської акції «За безпечне дитинство»
27 Травня17:30 Бути добровольцем-вогнеборцем почесна та важлива місія у захисті територіальних громад від різних надзвичайних подій!
27 Травня09:43 Автопарк Великоомелянської ОТГ поповнився пожежною автоцистерною.
26 Травня14:39 Підвищуємо рівень майстерності!
20 Травня17:17 В Головному управлінні ДСНС України у Рівненській області пройшли щорічні тренування сил і засобів радіозв’язку польових вузлів зв’язку регіональних підрозділів Держслужби України з надзвичайних ситуацій
20 Травня15:44 Рятувальники Рівненщини провели тренінг для курсантів Рівненської академії патрульної по ліквідків ДТП
18 Травня11:30 В одному з найбільших торгівельних центрів області рятувальники ГУ ДСНС провели нічні пожежно-перевірочні заняття
14 Травня16:17 Рівненські рятувальники провели навчання щодо гасіння пожеж в підвалах будинків та промислових об’єктах з використанням вентилятора електричного пожежного (димососа) Leader ES220 NEO.
Відео (ГУ ДСНС)