ГоловнаВідео (ГУ ДСНС)5 Квітня, 2021р.
 Версія для друку

Щодня підрозділи ДСНС Рівненщини виїжджають для ліквідації пожеж на відкритих ділянках місцевості, сільгоспугіддях та полях на теренах практичного кожного району

Опубліковано: 05.04.2021, 13:53
Почастішали випадки пожеж сухостою в межах обласного центру.
З початку року на Рівненщині зафіксовано 20 пожеж у природних екосистемах.
Здебільшого, основними причинами виникнення пожеж у природних екосистемах є випалювання сухої рослинності, порушення громадянами правил пожежної безпеки під час проведення сільськогосподарських робіт на власних присадибних ділянках, перебування в лісових масивах і на торфовищах.
Пожежі в екосистемах можуть мати негативні наслідки не лише для навколишнього середовища, але й для людей: вогонь може перекинутися на будівлі, знищити лінії електропередач, газо- та нафтопроводів, лісові насадження.
Рятувальники Рівненщини вкотре нагадують краянам, що спалювання сухої трави та залишків рослин часто переростає у масштабні пожежі, під час яких швидкість поширення вогню надзвичайно висока, тому локалізувати такі пожежі на відкритих територіях досить важко. А спалювання сухої трави або листя на присадибних ділянках у селах може призвести до неконтрольованого горіння.
Крім того, небезпечно опинитися у зоні згоряння сухостою тим, хто схильний до алергії. Також небезпечно для здоров’я спалювати суху траву чи сміття у містах, де на ґрунті та рослинах осідають важкі метали та залишки пластику, а на сільських полях можуть вигоряти залишки отрутохімікатів, які використовують для обробки ґрунтів чи рослин. Небезпечні продукти згоряння вітер переносить на великі відстані, тож від спалювання сухостою страждають не тільки палії.

   
Відео (ГУ ДСНС)
19 Червня12:43 Співробітники ДСНС та Нацполіції організували свято безпеки у літньому таборі, де відпочивають діти рятувальників та поліцейських
18 Червня09:14 Збірна команда спортсменів-рятувальників у турнірі з футзалу на Кубку голови ОДА впевнено йде до перемоги!
16 Червня09:16 Літні канікули у розпалі!
11 Червня09:18 Рівне 112 переможці!!!
9 Червня13:58 Шановні громадяни! Повсякчас є висока ймовірність виявити вибухонебезпечні предмети часів минулої війни у найбільш неочікуваних місцях.
4 Червня15:45 Сапери та медики ГУ ДСНС області провели для резервістів та військозобов'язаних заняття з мінної безпеки та медичної підготовки на території Рівненського загальновійськового полігону
4 Червня11:35 Сюжет про рівненського стронгмена-рятувальника
1 Червня17:12 Рятувальники Рівненщини в рамках Міжнародного дня захисту дітей долучилися до громадської акції «За безпечне дитинство»
27 Травня17:30 Бути добровольцем-вогнеборцем почесна та важлива місія у захисті територіальних громад від різних надзвичайних подій!
27 Травня09:43 Автопарк Великоомелянської ОТГ поповнився пожежною автоцистерною.
26 Травня14:39 Підвищуємо рівень майстерності!
20 Травня17:17 В Головному управлінні ДСНС України у Рівненській області пройшли щорічні тренування сил і засобів радіозв’язку польових вузлів зв’язку регіональних підрозділів Держслужби України з надзвичайних ситуацій
20 Травня15:44 Рятувальники Рівненщини провели тренінг для курсантів Рівненської академії патрульної по ліквідків ДТП
18 Травня11:30 В одному з найбільших торгівельних центрів області рятувальники ГУ ДСНС провели нічні пожежно-перевірочні заняття
14 Травня16:17 Рівненські рятувальники провели навчання щодо гасіння пожеж в підвалах будинків та промислових об’єктах з використанням вентилятора електричного пожежного (димососа) Leader ES220 NEO.
Відео (ГУ ДСНС)