ГоловнаВідео (ГУ ДСНС)22 Липня, 2021р.
 Версія для друку

Рятувальники створюють виставковий комплекс із засобів радіопроводового та іншого телекомунікаційного обладнання

Опубліковано: 22.07.2021, 09:41

Рятувальники створюють виставковий комплекс із засобів радіопроводового та іншого телекомунікаційного обладнання


Зв’язок є основним засобом забезпечення управління в органах і підрозділах служби цивільного захисту.

Тому у рівненських рятувальників
виникла ідея створення виставкового комплексу із засобів радіопроводового та іншого телекомунікаційного обладнання, яке в минулому забезпечувало надійний зв’язок між усіма пожежно-рятувальними підрозділами.

На даний час проводиться доукомплектування комплексу експонатами, що дасть можливість в майбутньому ознайомитися усім бажаючим з функціонуванням та розвитком засобів зв’язку, які використовувались в пожежних підрозділах у кінці ХХ ст. на початку ХХІ ст., а також сучасними моделями радіо та супутникового зв’язку.

Роботи по доукомплектування виставки активно тривають та підходять до завершення.


   
Відео (ГУ ДСНС)
24 Вересня10:21 Проблема проїзду спецтехніки рятувальників до місця виклику в обласному центрі є актуальною на порядку денному.
22 Вересня15:47 «День з поліцейським та рятівником»: на Рівненщині активно проходять уроки безпеки для дітей
21 Вересня17:13 Рівненські рятувальники спільно з працівниками Національної поліції України провели інформаційно-профілактичний захід «День з поліцейським та рятувальником»
18 Вересня10:42 Сучасний навчально-тренувальний центр!
16 Вересня15:45 В обласному центрі відбулися урочисті заходи з нагоди професійного свята - Дня рятівника!
9 Вересня16:52 На базі навчального пункту ДСНС Рівненщини створена теплодимокамера для проведення навчань рятувальників області
7 Вересня16:44 В Рівному рятувальники оперативно ліквідували загоряння в кафе Майдан
7 Вересня15:01 На Рівненщині рятувальники здійснюють повітряний моніторинг у природних екосистемах з метою недопущення виникнення пожеж
1 Вересня14:42 Рятувальники Рівненщини привітали школярів з Днем знань підшефного закладу Клеванської спеціальної ЗОШ інтернат №1
1 Вересня10:59 Рятувальники Рівненщини підбили підсумки службової діяльності за три літніх місяці!
30 Серпня17:53 Постійна перевірка готовності спецтехніки та обладнання є першочерговою запорукою успішного виконання службових завдань рятувальниками Рівненського гарнізону ДСНС!
28 Серпня21:30 Відео сьогоднішніх змагань із силового багатоборства «Найсильніший захисник. Рівне – 2021», що проходили на Майдані Незалежності в Рівному.
23 Серпня10:10 В усіх міських та районних підрозділах Рівненського гарнізону ДСНС особовим складом рятувальників проведено урочисте підняття Державного Прапора України!
21 Серпня18:02 Сильно, круто, і по-спортивному позитивно!!!
18 Серпня17:38 Голова Рівненської ОДА відвідав навчально-тренувальний центр ГУ ДСНС, де ознайомився з можливостями тренувального комплексу групи піротехнічних АРЗ СП
Відео (ГУ ДСНС)