ГоловнаВсеукраїнський конкурс “Кращий державний службовець”
 Версія для друку

У ДСНС України відбувся І тур щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець” 2015 року

15 квітня у ДСНС України відбувся перший тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» 2015 року серед державних службовців центрального апарату Служби, урядових органів державного управління, які утворені у складі ДСНС України. Конкурс проходить у двох номінаціях: «Кращий керівник» та «Кращий спеціаліст».

 

Метою проведення Конкурсу є зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців, а також виявлення та заохочення найбільш професійно підготовлених працівників, які успішно та ініціативно виконують службові обов'язки, мають організаторські здібності, що ґрунтуються на сучасних знаннях.

 

Вітаючи учасників конкур

су, заступник Голови ДСНС України Микола Чечоткін відзначив високий професіоналізм співробітників Державної служби України з надзвичайних ситуацій та побажав усім учасникам успіху під час виконання тестових завдань.  

Цього року учасникам було запропоновано виконати завдання із комплексного тестування на знання Конституції України, законодавства про державну службу та боротьбу з корупцією,  специфіки функціональних повноважень державного органу, посадових обов’язків державного службовця; ситуативне завдання щодо складання ділового документу; тестових та практичного завдань щодо володіння персональним комп’ютером.

 

Організаційним комітетом буде розглянуто матеріали і затверджено результати виконання конкурсних завдань учасниками та визначено переможців І туру Конкурсу серед працівників апарату Служби у номінації “Кращий спеціаліст”. Переможці та лауреати Конкурсу отримають також заохочення від імені керівництва ДСНС України.

 

    Твіт